dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6

hvala hvala ;)
@sporting neznam jos drug kod mene je tek 3. dan, sinoc sam se vozao po gradu pokazalo mi je 5.5, koliko je bord pouzdan ne bih o tome, i sad ga bas lagano vozim u pocetku, jbg moram :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6

mali update, sto se tice potrosnje, ako nekog zanima... kad sam ga kupio prije 14 dana naspem 49 litara dizela, presao 770km i ostalo jos mrvu vise nego sto je bilo... voznja 100% po gradu, 95% klima ukljucena konstantno, znaci normalna voznja ni stednja ni gasanje... kad se to sabere, podijeli ispadne 6,5 litara, da sam presao jos onoliko koliko je pisalo, to dodje na 800km, sto ispadne 6,25litara... napominjem kad sam izvukao auto iz salona pisalo je da mogu preci 10km, sad mi je bilo ostalo prije punjenja 35km po bordu... mozda nije bas 100% tacna racunica, al 90% je to to ;) eto toliko, nakon onog slona 2.5tdi sta reci nego prezadovoljan :cool:
pozdrav svima
 
Član
RE: dado golf 6

sad mozes da se vozas koliko hoces,stvarno ti je malo potrosio,inace se pokazalo kao extra auto,i u ostalim segmentima,ali ova crvena izvedba je najljepsa ubjedljivo;)
 
Član
RE: dado golf 6

dobar golf :cool: bas mu fino stoji ova boja, a ovaj motor je idealan za vozanje po gradu.
 
Član
RE: dado golf 6

hvala svima jos jednom, kad bude jos nekih slicica ili promjena bicete obavijesteni... pozdrav:cool:
 
Član
RE: dado golf 6

svaka cast auto je extra imao sam priliku voziti 2.0 tdi ali auto se necuje prema starijim golfovima a i udobnot je uradjena bolja nego prije extra izbor a i motor sasvim dovoljan,,puno srece i kilometara
 
Član
RE: dado golf 6

Sta da se kaze golf je golf a jos kad je nov onda jos bolje..:)..predobar stvarno.
 
Član
RE: dado golf 6

nesobrzi je napisao(la):
svaka cast auto je extra imao sam priliku voziti 2.0 tdi ali auto se necuje prema starijim golfovima a i udobnot je uradjena bolja nego prije extra izbor a i motor sasvim dovoljan,,puno srece i kilometara

upravu si druze, mozda mnogi nece vjerovati ali nije uopste tvrd ko generacije prije (odnosi se na 5icu i cetvorku jer sam njih vozio) i stvarno je ogromna razlika, naraavno nije udobniji od passata i nikad nece ni biti, ali je od prethodnog golfa odskocio po dosta stvari (puno bolji interijer, i motor je puno tisi, po meni ljepsi dizajn), a za moje potrebe, odnosno 99% gradske voznje motor stvarno dovoljan... hvala drug ;)

@GolFanatiCars hvala druze, pozdrav :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top