dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

@takac hvala drug, sad zasad ostaje ovako ;)
@TDi Power hvala brate ;)

evo da ubacim jos koju slicicu, opralo se auto pa eto da vidite kako to izgleda iz svih uglova, ugl opet slikano mobitelom (nemogu da nadjem aparat nikako) i ruka mi se usput malo trese, al glavno da se vidi koliko toliko :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

evo jos koja
toliko za sad od mene, pa kad naFatam IGYja bice pravih slika
pozz svima ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

@Astra i Pike_gti bice bice, mozda ne tako skoro ali je u planu svakako... nego pike sto nam ne predstavljas tu svoju masinku??
 
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

extra auto extra felge imam ga u obitelji i sve sto mogu reć su rječi hvale :)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

dadao_style je napisao(la):
extra auto extra felge imam ga u obitelji i sve sto mogu reć su rječi hvale :)

hvala druze, i ja sam zadovoljan s autom zasad, nadam se da ce i ostat tako... ;)
drug mi na 2.0tdi ima vec neki problem s obrtajima...
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

bulex je napisao(la):
sve je super... samo da ima malo vise KS

hvala druze, meni dosta, ako zafali, ide chip... ;) ali stvarno nemam potrebe za tim jer nisam trkac, auto pravo fino vuce... a i on za god, dvije ostaje sestri a ja idem na sta opasnije... i upravo iz tih razloga nisu isle vece felge, spustanje, i ostala uvaljivanja u auto, ipak ce ga zensko naslijedit... :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

Dobro izgleda, fino su se uklopile ali ipak mislim da si trebao jedan broj vece...;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

exra....opruge i metni xenon..nekako ruzno kad ovo zuto sljasti....:icon_smile:;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

dado307 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
sve je super... samo da ima malo vise KS

hvala druze, meni dosta, ako zafali, ide chip... ;) ali stvarno nemam potrebe za tim jer nisam trkac, auto pravo fino vuce... a i on za god, dvije ostaje sestri a ja idem na sta opasnije... i upravo iz tih razloga nisu isle vece felge, spustanje, i ostala uvaljivanja u auto, ipak ce ga zensko naslijedit... :icon_smile:

e iz istog razloga ja necu gewinde i sranja... moj auto kad zensko nasljedi ostavit cu ga na 16kama i oprugama i svim ostalim shto stavim na njega a 17ke cu samo skinut... zato nisam prodo 16ke gume koje su dolse na njemu jednostavno su preskupe da bi ih nekom dao jeftino...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top