dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

hvala svima na lijepim komentarima...
GTI nastavak svakako imam u planu, ali ne ubrzo, pomalo sve pomalo, ipak je recesija :icon_smile:
@Berza da presao sam 770km, komotno se moglo zaokruzit na 800, ali ne volim se vozat kad mi svijetli rezerva :icon_smile: sve cista gradska voznja sa konstantno upaljenom klimom (citaj januar) malo sam bacio na papir potrosnju gradsku, vrti se izmedju 5,7 i 6,2 sad nemam potrebe za klimom pa je tako negdje 5,7 5,8 (ja ljepote poslije 2.5 traktora) :icon_smile:
hvala svima jos jednom, bas mi je drago da vam se dopada i veliki pozdrav ;)
 
Legend
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

extra sjele fele,golf svaki dan sve ljepsi i ljepsi,jos da je samo malo manji profil gume,ali sve u svemu super
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

dado307 je napisao(la):
hvala svima na lijepim komentarima...
GTI nastavak svakako imam u planu, ali ne ubrzo, pomalo sve pomalo, ipak je recesija :icon_smile:
@Berza da presao sam 770km, komotno se moglo zaokruzit na 800, ali ne volim se vozat kad mi svijetli rezerva :icon_smile: sve cista gradska voznja sa konstantno upaljenom klimom (citaj januar) malo sam bacio na papir potrosnju gradsku, vrti se izmedju 5,7 i 6,2 sad nemam potrebe za klimom pa je tako negdje 5,7 5,8 (ja ljepote poslije 2.5 traktora) :icon_smile:
hvala svima jos jednom, bas mi je drago da vam se dopada i veliki pozdrav ;)
Predostavljam da si nasuo tj potroši 45l ostalo je rezerva jel tak 45/800*100=5,6l
Ja na petici tako radim 45l naspem i pređem do 800 pali se rezerva i opet 45l i tako u krug....
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

aServis je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
hvala svima na lijepim komentarima...
GTI nastavak svakako imam u planu, ali ne ubrzo, pomalo sve pomalo, ipak je recesija :icon_smile:
@Berza da presao sam 770km, komotno se moglo zaokruzit na 800, ali ne volim se vozat kad mi svijetli rezerva :icon_smile: sve cista gradska voznja sa konstantno upaljenom klimom (citaj januar) malo sam bacio na papir potrosnju gradsku, vrti se izmedju 5,7 i 6,2 sad nemam potrebe za klimom pa je tako negdje 5,7 5,8 (ja ljepote poslije 2.5 traktora) :icon_smile:
hvala svima jos jednom, bas mi je drago da vam se dopada i veliki pozdrav ;)
Predostavljam da si nasuo tj potroši 45l ostalo je rezerva jel tak 45/800*100=5,6l
Ja na petici tako radim 45l naspem i pređem do 800 pali se rezerva i opet 45l i tako u krug....

neznam drug, izvukao ga iz salona mrtva rezerva pise na bordu mogu 10km prec :lol: pravac na pumpu stalo 49 litara, i opet ga dosuo kad mi je pisalo 35 il 45 nisam sad siguran, dobro nije sad u km tacno, otprilike to je to, bitno je da je upola manje od prethodne vozilice (12L gradska) :icon_smile:
@bucky_mb@yahoo hvala drug ;)
 

JD.

Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

super sad izgleda ;) sad cu te moci prepoznati na cesti hehe :p

znaci to su 30% folije, mene neku noc zapisali haha prvi put eto, pa nesto kontam skinut prednje i stavit tako neke svijetlije :icon_question:
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

JD. je napisao(la):
super sad izgleda ;) sad cu te moci prepoznati na cesti hehe :p

znaci to su 30% folije, mene neku noc zapisali haha prvi put eto, pa nesto kontam skinut prednje i stavit tako neke svijetlije :icon_question:

da ovo je 30ka komplet auto, drug uradio na 2 auta istu foliju meni se svidjelo i ja uradio isto... nije problem, kad me sretnes gdje sviraj, blicaj pa cemo stat da vidis uzivo... pozz
 

187

Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

super su legle...extra.. nek je sa srecom..;)
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

@pike hvala drug
@zeko hvala heh, i ford je masinka prava ne zezaj
@187 hvala puno drug
@fandjo cekamo tebe sa vec provjerenom formulom, gti zna se :cool:
pozdrav svima
 
Član
RE: dado golf 6 - sjele felgice 26.03. str. 7 :))))

Dobro su legle nema sta, samo mi se ne svidja ako ga neces spustiti malo, ovako ko da je SUV.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top