dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

evo ja upravo stigao s puta, u dva dana 700km napravio, u petak 21 stepen sunce gume odlicno drze, pri povratku 5 stepeni kisa opet odlicno drze, e sad sto nekome ne valjaju to ne znam...
@olensoner nemam pojma nisam gledao stvarno, ali sam skroz zadovoljan s njima
pozz ;)
 
Super Moderator
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

Sve zavisi sto kaze vec neko
ako su fus normalno da nece valjat da su ne znam ti koje
Moguce da dosta njih sto su rekli da ne valjaju gume su vozili na njima nedavno i naletili su na stare koje vec dugo stoje i naravno da ne valjaju
Ja sam prije 4-5 godina na A6 stavio te gume
ali su bile P6000 powergy, malo drugacija sara i skuplja guma od obicne
Odlicne gume i po morkom su mi bile extra dobre jer vidio si imaju kroz sredinu veliku ''brazdu'' i tu im voda prolazi tako da imaju vise trenja po mokrom
prije njih sam imao P6000 bas na tom audiju i jedna guma imala fabricku gresku pocne ponekad tresti i dobili smo nove bez mane.. samo reklamirali i stigle nove veoma dobre ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

@allroad moguce je i to, ja sam potrefio izgleda, zadovoljan sam pravo, malo se brze i vozilo i ni u jednom momentu nisam osjetio proklizavanje, nit se palio asr i te djidje
@DLS hvala drug ;)
 

DLS

Početnik
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

ma dobre gume glavu cuvaju ,,znam iz licnog iskustva ..;)
 
Član
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

pozdrav drustvo, na autu se nije nista radilo, osim sto su se nabijali kilometri tako da je vec uveliko preko 13 000, :) evo vam par novih slicica cisto da osvjezim temu... :cool:
 
Član
pozdrav raja, evo da malo osvjezim garazu, na autu se nista ne radi osim sto se nabijaju kilometri, jos malo pa ce mu 1. rodjendan a prevalio je 20 000 i nesto sitno... trenutno je na celicarama, zima jbg ovo ono ;)
evo vam koja slicica i zamolio bih vas za misljenje, da li uraditi retrovizore u carbon, znaci ovaj crveni poklopac evo vam slika u prilogu da vidite otprilike kako to izgleda... misljenje znaci da li bi islo uz auto ili ne... na autu su crni farovi, crne felge, crna stakla, crna maska,... pa mislim da bi islo... vi? na jednoj slici je golf sa crnim retrovizorima, pa komentarisite... :icon_smile:
 

Prilozi

  • golfdado.jpg
    golfdado.jpg
    154,1 KB · Pregleda: 51
  • 28032010106.jpg
    28032010106.jpg
    50,4 KB · Pregleda: 136
  • 08122010017.jpg
    08122010017.jpg
    193,1 KB · Pregleda: 76
  • retrovizor.jpg
    retrovizor.jpg
    59 KB · Pregleda: 119
Član
RE: dado golf 6 - nove slike

mislim da bi bilo odlicno,extra bi se uklopilo sa svim ostalim crnim detaljima koje imas na autu:cool::cool:
 
Legend
s obzirom da imas dosta tamnih detalja koje si naveo,ovo ce bez sumnje biti predobro....a golf kao novo auto ,....bonbon je ;)
 
Član
ili da idem u neku metalik crnu, ili skroz tamni carbon? nekako bi prije carbon, jer ako mi dosadi mogu skinut foliju, a kad ih ofarbam pa opet farbat...
enese, armine, hvala na brzom comentu :)
 
moje misljenje je takodje da ce biti dobro ;) a carbon je dosta ljepsi nego obicna crna ili mat

mora valjat kad je golf predobar :cool:
 
Član
hvala drug, 99% da ce to ici, samo da uspijem stupit u kontakt s momkom koji mi je radio stakla, da se dogovorim za termin i to je to... pozdrav svima ;)
 
Član
Ma pukni karbon foliju na njih normalno da ce biti ljepse a kao sto si vec rekao ako dosadi lako se to skine moje misljenje je DA ;)
 
Član
Meni je taj karbon na retrovizorima selo jedino ako stvarno ima smisla na tom mjestu da bude karbon.....

Dakle ovo je moj stav, mislim imaš clean auto niš fensi i da odskače, sa tim retrovizorima ćeš dobiti taj efekat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top