Da li ste culi za ovog lakirera?

Da li ste culi za ovog lakirera?

Član
Ja kad god pokusam ovdje odgovoriti izbaci mi neku gresku :D

Hvala svima na savjetima, meni to mjenjanje krova ne zvuci kao dobar izbor, bas zbog gubljenja cvrstoce i tako to. Posebno jer se jedva vidi ovo sada, skontat ce se valjda nesto. Par majstora zaredati pa da vidimo rjesenja :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja kad god pokusam ovdje odgovoriti izbaci mi neku gresku :D

Hvala svima na savjetima, meni to mjenjanje krova ne zvuci kao dobar izbor, bas zbog gubljenja cvrstoce i tako to. Posebno jer se jedva vidi ovo sada, skontat ce se valjda nesto. Par majstora zaredati pa da vidimo rjesenja :icon_biggrin:

ja sam cuo da neko u sarajevu te stvari sa vakumom i da je prava stvar..
 
Little Dragon je napisao(la):
Vjerujes koliko je davno bilo da sam zaboravio kako se zove , inace jako zanimljiv lik ako se ne varam senad se zove , prije one pumpe u pazaricu se skrene ljevo pa desno i picis pravo i onda se ukljucis uz nako brdo pa 2 krivine i eto te kod njeg , odma pored kuce ima radionu

e moj burazeru koliko tih ima sto pored kuce imaju radionu da neznas slucajno nadimak :D
 
ReD_DeviL je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vjerujes koliko je davno bilo da sam zaboravio kako se zove , inace jako zanimljiv lik ako se ne varam senad se zove , prije one pumpe u pazaricu se skrene ljevo pa desno i picis pravo i onda se ukljucis uz nako brdo pa 2 krivine i eto te kod njeg , odma pored kuce ima radionu

e moj burazeru koliko tih ima sto pored kuce imaju radionu da neznas slucajno nadimak :D
Da nema slucajno sivog VR-a i sivog kombija Volksa?
 
Ne znam majke mi visok je momak mrsav ovako nevina faca zanimljiv lik , znam da je radio jednog megana sto je bio skoro pa po pola presjecen on ga je uradio za 10!
 
Little Dragon je napisao(la):
Ne znam majke mi visok je momak mrsav ovako nevina faca zanimljiv lik , znam da je radio jednog megana sto je bio skoro pa po pola presjecen on ga je uradio za 10!

a znam, Šeki :D covjek je doktorirao airbrush :D
 
Član
Ovaj Sole ima ti na Bhtuningu,evo pogledaj i kako je uradio svog Corrada http://www.pik.ba/artikal/4518645/corrado-vw-tek-registrovan/ po slikama bas fino radi :cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Didi - "Laudien" na ulazu u dobrinju, ja nisam lose auto vidjeo da radi, a guzva. Materijal kvalitetan, komora itd. Porodicni posao, a mislim da je zanat ispekao u Njemackoj u Mercedesu.
 
Znam samo da se nalazi kad dodjes u pazaric prije one pumpe ides ljevo i onda desno i samo pravo picis dok ne dodjes do malog brdasca pored ceste. Onda uz brdo imas cik cak malo i dodjes do njeg . Ima tu radionicu ogromna garaza
 
Član
Evo par pomoci oko lakirera...
Prvo ima dosta dobrih majstora... ali djaba sve ako nema alat :)
Ja bi preporucio auto servis "UNO" limarija i lakiranje sve se radi na jednom mijestu
komora, stroj za izvlacenje svih vrsta automobila, ravnanje ostecenja na limu najsavremenijom metodom,(bez skidanja tapeta i tako toga. i BEZ varenja kojekavih zeljeza po autu i cupanja.) izvlacenje ulupljenih pragova bez da se otvaraju rezu ili sta slicno. tako da nema kitovanja prekomjernog.
Lakiranje vrhunskim materijalom i bezbojnim lakovima( sve po dogovoru keramicki lakovi ili obicni HS lakovi)
Posjeduju svoju mijesalicu za boje
Materijal je Du Pont, Glasurit i Sikkens.
preko 12 godina iskustva rada sa Renaultom (lakiranje za firmu Bunjo d.o.o)
i 7 godina rada za firmu AC quatro.

Lijep pozdrav.
 
Top