Da li ste culi za ovog lakirera?

Da li ste culi za ovog lakirera?

MTR

Član
selva je napisao(la):
eLd1n je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
mokro, Drago Terzic i uzivaj..... ali se spremi i izuti....

Boljeg majstora od Terzica nema u BiH a sigurno i dalje,vjerujte!!

Definitivno...

Mora bit ;)

za ostale , cim je jeftino to je fushinava posao , tu se koriste levatski materijali i ide priprema na brzinu i tu nema kvaliteta , mislim na dugotrajnost.
normalna cijena lakiranja po panelu je od 150-180 KM sve ispod toga nema sanse da valja .

neko je spomenuo spricu od 7000 USD ?? dje to na Marsu mozda ?? il je kafanska il je sprica industrijska sa kojom je tesko radit , najskuplja sprica na trzistu je trenutno SATA jet 4000 Special Edition i kosta oko 1500 KM i sprica je perfekcija i napravljena je za boju na vodenoj bazi .

U Sarajevu samo Terzic , Speed i AC Quattro rade po standardu sve ostalo je da bog sacuva
 
Član
Zna li neko broj ovog Terzica? Kako se krecu cijene, sta znaci to skuplje? Recimo za jedan auto B segmenta da se prefarba?
 
Član
Ma dobro otisao bih svakako ali eto da vidim odprilike ako je neko radio koliko je kostalo ili slicno... Makar odprilike da znam :)
 
Član
MTR ti bi mozda mogao ovo znati, moze li se ovo ispraviti bez mjenjanja krova? Zimus je pao snijeg na krov i lim je uletio malo unutra i kasnije se sam ispravio. Ali gdje imaju ova ojacanja ispod u krovu, preko njih se lim nategao i "razvukao" i sad se tu vide ove neravnine (uzivo to i ne izgleda ovako strasno, ali je primjetno kad se obrati paznja). Kako bi se to moglo sanirati i ako ima neko preporuke za nekog u Sa?

34zmxk0.jpg
 

IGY

Član
Boki ako hoces kako treba, smao krov mjenjati, sa puno kita bi se ovo izvlacilo i to ne bi bilao kako treba
bar po mom misljenju
 
ako jeneko zlj auto,, uravnati kitom i filerovati,pa preko puci karbon
ili crnu mat foliju, najjeftinija varijanta;)
vecda se sijece vari,, to bi bila prilicno velika cifra,,,
 

MTR

Član
Hmm , krov je to .. treba pazit jer je to jako torzijski opterecen dio na autu , popusti krov pa pukne sajba , ima takvih slucajeva ..... u krivinama se sile prenose preko cijelog auta . Neko bi mjenjao cijeli krov a neko samo poravnao jbg.. cijena diktira sve ali opet provjeri na par mjesta koliko bi to kostalo .
Jedno je gledat sa slika a drugo na licu mjesta
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Eo kako snjuham po piku naletim na ovaj oglas , razmjenili smo par poruka i pogledao sam neka auta (preko slika) sto su momci radili i ne izgleda lose , sta vi mislite?

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001983608721

http://www.pik.ba/artikal/83170/auto-lakiranje-limarija/

Kao što vidim ovdje je rječ o meni jer ovo je moj oglas i moji radovi auta,, dakle nekome smeta sto se reklamiram na netu itd...

cilj mojih slika je da pokazem (reklamiram ) svoj rad sto je sasvim normalno a i bez tih oglasa imam sasvim dovoljno posla (mušterija)

Mislim da sam jedini u ovom gradu koji daje garanciju na sve radove od 2 godine
cast izuzetcima ako ih ima

svako auto koje sam radio imam arhivirane slike svih radova na tom autu tako da nema nikakvih skrivenih folova tako postupam sa svakom mušterijom,

uvjek ce biti i pozitivnih i negativnih komentara na moj rad ili rad drugih majstora ali ko god nastoji za male pare da ofarba auto ili dio auta taj se gadno prevario od tog posla nema nista

svi koji su kod mene radili svoja auta znaju da samo koristim naj kvalitetnije materijale,boje i lakove
eto ako vas jos nesto zanima pitajte mene SOLE

lijep pozzz
 
Little Dragon je napisao(la):
a sve to stoji ebi ga , uskoro hocu da radim auto i picajzla sam sto se tice toga hocu da se uradi kako treba ne znam kome da idem , imam svog maistora u Hadicima al pokusavam naci nesto blize da je istog kvaliteta

Koji ti je to majstor u Hadzicima?
 
Vjerujes koliko je davno bilo da sam zaboravio kako se zove , inace jako zanimljiv lik ako se ne varam senad se zove , prije one pumpe u pazaricu se skrene ljevo pa desno i picis pravo i onda se ukljucis uz nako brdo pa 2 krivine i eto te kod njeg , odma pored kuce ima radionu
 
Top