Da li ste culi za ovog lakirera?

Da li ste culi za ovog lakirera?

Član
Sole je radio mog Pola, od pocetka do kraja.
Covek je temeljit, ne fuseri, voli automobile... malo je sporiji ali za to ima cena kao ekvivalent. Svoje greske ispravlja bez pogovora jer je perfekcionista kao i ja. :D
Sve se moze sa njim dogovoriti, necu da aludiram ni na sta jer svaki posao se moze iskomplikovati,
meni je vrhunski uradio auto i povrh svega izuzetno povoljno.

Nalazi se u Vlakovu, mozes bez obaveze svratiti na informativni razgovor, ako zelis pozovi se na mene, (deez , Edis) dobices bolju cenu :D.
 

gox

Član
Chuza je napisao(la):
Zulic je kod mene je u komsiluku,ja svako malo prodem mu pored radionice,najjeftinije auto sto sam ja auto vidio kod njega je Golf 3,ostalo sve merdani bimeri vw opel najnovije proizvodnje i vrijednosti iznad 30 milja stoga i kod njega se moras narucit,al odmah da ti kazem ne misli ispod 2500KM da ce ti doci komplet lakiranje i pripremom ;)

nebi se slozio sa tobom oko cijene ja sam se narucio kod zulica da mi radi camara za ovoliko auto plus promjena boje (perla) meni trazi 2000km a nema niko bolji od njega garantujem covjek je profic ima opremu i znanje sama sprica mu kosta 6000-7000USD a ima ih 20 ja mislim kako rece sprice su marke šimano :-S
ZULIĆ DEFINITIVNO nece ti 1500 uzet za tvoje auto ;)
 

gox

Član
svrati neces se pokajati ostavis auto ako se dogovoris i mirno spavas kad zavrsi platis i negledas kako je ispalo jer znas da je vrhhh hehehe ;)
 
i to sto kazes , a zanima me hoceli i tebi skidati stakla npr prednju sajbu i to i jel sve to ulazi u cjenu , i da li je on jos po struci i limar radi li one neke styling zaebancije zatvaranje tablice i to?
 

gox

Član
Little Dragon je napisao(la):
i to sto kazes , a zanima me hoceli i tebi skidati stakla npr prednju sajbu i to i jel sve to ulazi u cjenu , i da li je on jos po struci i limar radi li one neke styling zaebancije zatvaranje tablice i to?

nece mi skidati sajbu jer je kod mene kabrio i stokovi sajbe su crni i ako je on siv a radi limariju extra sto se tice zatvaranja i tih folova mislim da to ne radi ali nisam siguran baci krug pa provjeri imam ti ja broj ako ti treba ;)
 
aha hvala na infu otic cu do njega to je i tako 5 minuta od mene , radnja je jos uvijek na istom mjestu na carsiji gore kad krenes prema tekstilnoj?
 

gox

Član
nije buraz radnja je sad joj kako da ti tacno objasnim malo ispod sedrenika poslije one prve cesme ides pravo i imas skretanje lijevo ima granap mali na skretanju i onda samo niz tu ulicu brdo je vidjeces ulica je kao ona na kovacima one kocke i vidjeces velika kuca ogromna elektricna garazna vrata bijela nemozes fuliti pitaj bilo koga na sedreniku gdje je zula rece ti
 
abd , bas cu pogledati ako ti to vec radis kako ce ispasti kod tebe a sigurno je boli glava jer znam dosta auta sto je radio na novo i stvarno je fabrika sve
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
abd , bas cu pogledati ako ti to vec radis kako ce ispasti kod tebe a sigurno je boli glava jer znam dosta auta sto je radio na novo i stvarno je fabrika sve

Ako budes dolazio dragisa,saljem ti broj svoj pa me nazovi ja cu te odvesti kod njega jer je on od mene 5min pjeske ;) i ja sam rekao cijenu koja je bila prije nekih godinu dana kad je jaran pitao za audija a6 da mu farba komplet ;)
 

gox

Član
dobro a6 je veliko auto to tom nekom ravnanju on bi trebo proci od 1400 do 1600km ;)
 
Top