Da li ste culi za ovog lakirera?

Da li ste culi za ovog lakirera?

Eo kako snjuham po piku naletim na ovaj oglas , razmjenili smo par poruka i pogledao sam neka auta (preko slika) sto su momci radili i ne izgleda lose , sta vi mislite?

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001983608721

http://www.pik.ba/artikal/83170/auto-lakiranje-limarija/
 
Član
mislim da je ovaj plavi polo na slikama bio u vlasnistvu momka sa foruma, nick deez. posalji mu pm i provjeri, nemas sta izgubiti.
 
Član
Drug,

Iskreno ja sam malo skeptičan prema limarima i lakirerima koji daju oglase na netu, :icon_question:

ja u komšiluku imam jednog majstora za te stvari, kod njega ti je uvijek gužva i ako nešto trebaš da radiš moraš da čekaš od 15-30 dana.

Mislim da dobar majstor ne treba reklamu niti oglas, preporuke rade svoje, jedino ako se radi o momcima koji se pokušavaju probiti,

a opet ni dobar majstor nije garancija dobrog posla,

imam u komšiluku još jednog majstora koji je čuda radio na starim autima tipa stare lade nekog citroena auta stara 30 godina, i brat mu odvuče svoj auto na neke popravke farbe tipa pragovi, obrve,

ma katastrofa živa, vratili mu auto odmah nazad, ma nije se frajer uopšte potrudio samo da mu izađe iz ruku, jbg nema pravila.
 
a sve to stoji ebi ga , uskoro hocu da radim auto i picajzla sam sto se tice toga hocu da se uradi kako treba ne znam kome da idem , imam svog maistora u Hadicima al pokusavam naci nesto blize da je istog kvaliteta
 
Little Dragon je napisao(la):
a sve to stoji ebi ga , uskoro hocu da radim auto i picajzla sam sto se tice toga hocu da se uradi kako treba ne znam kome da idem , imam svog maistora u Hadicima al pokusavam naci nesto blize da je istog kvaliteta

ja znam jednog na kobiljoj glavi extra radi momak, meni je auto farbao , ako hoces mozes dobit br na PM :icon_exclaim:
 

IGY

Član
picajzlo, ne trazi se lakirer na internetu, kao sto ti je elmo maloprije rekao, nego ides kod onoga kod koga je stalno guzva, a malo je skuplji od ostalih

znaci da dobro radi

ja bi ti preporucio Amela, puno se popravio od kako radi u ac quattru ali i kod njega moras uzeti unaprijed termin
 
Član
moja preporuka

armin -- ramiza salcina ulica iza doma zdravlja saraj polje (skuplji, dobro radi, ali mora se cekati red i najaviti se ranije radi tremina)
sikima davor -- vojkovici (povoljan, dobar, ali dosta sporije radi radi guzve)
terzic -- mokro (skup, a dobar)
zilo -- visoko (cijene solidne, dobro radi)
nerko -- dobrinja kod fedexa (skup, a dobar)
 
Član
IGY je napisao(la):
hoces kvalčitetno plati kvalitetno, povoljno a dobro jos ne postoji ;)

ak mu zenica nije daleko,ima;)
momak je na forumu,alonso nick,radio onog zutog kadetta
moze se sabrat jos 5-6 auta,za pola sata vremena,da se vidi kako radi;)
cijene,skoro pa dzaba:lol:
zezam,povoljan,fkt,najjeftiniji u zenici

http://www.pik.ba/artikal/620766/autolakirnica-zuka/
 
HVala svima na svvjetima , poslusat cu savjet od jednog forumasa dao mi je broj pa cu otici da provjerim kako sta u kakvim uslovima radi i pogledam auta koja je radio , ima jos vremena za odluku dok se porljepota tako da sam otvoren za sve savjete
 
Član
Zulic je kod mene je u komsiluku,ja svako malo prodem mu pored radionice,najjeftinije auto sto sam ja auto vidio kod njega je Golf 3,ostalo sve merdani bimeri vw opel najnovije proizvodnje i vrijednosti iznad 30 milja stoga i kod njega se moras narucit,al odmah da ti kazem ne misli ispod 2500KM da ce ti doci komplet lakiranje i pripremom ;)
 
Top