da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

Član
Kende je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidio sam te neki dan kod omege premoćno auto! kako je smao nizak;);););)

hehe...ma prenizak je ali je mocan ;) hvala druze ;)

na semaforu ispred tebe je bio neki BMW( nabrijan) ja konto da se nećete potegnut;) kad BMW skrenu na EP! hehe:D:lol: ne smije jbg, kraj vake macHine!:123:
 
Član
Dobar Stilo! :cool:
Nazad je predobar naprijed malo losiji
Unutra odlican sem ove plave koze za mjenjac...
 
ma stilo je bolesno dobar...strasan,agresivan,nizak,sirok...kruze price da ljudi u djurdjeviku sklanjaju djecu u kuce kada keno upali fiata...:lol::lol:
ajd sto je dobar fiat nego mu je i Drajver prva liga cojk ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ma stilo je bolesno dobar...strasan,agresivan,nizak,sirok...kruze price da ljudi u djurdjeviku sklanjaju djecu u kuce kada keno upali fiata...:lol::lol:
ajd sto je dobar fiat nego mu je i Drajver prva liga cojk ;)

hehehee... hvala kralju ;) sad skupljam pare za ljetne gume :D sace stilo bas u garazu do aprila :) al moram ga ofarbati ko tvog golfica ;)
 
Član
dobar je pravo ;) al mi se nikako nesvidza ona plava presvlaka oko mjenjaca i one mrezice na prednjoj karambolci(izgleda nekako jeftino) a zadnji kraj mu je drama:cool:
 
Član
Kende je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ma stilo je bolesno dobar...strasan,agresivan,nizak,sirok...kruze price da ljudi u djurdjeviku sklanjaju djecu u kuce kada keno upali fiata...:lol::lol:
ajd sto je dobar fiat nego mu je i Drajver prva liga cojk ;)

hehehee

... hvala kralju ;) sad skupljam pare za ljetne gume :D sace stilo bas u garazu do aprila :) al moram ga ofarbati ko tvog golfica ;)

Kako da ovo ne vidim ... Odlican Stilo Drug ,cuo sam da si strah i trepet u djurdjeviku :) ....
Sala na stranu ,Stilo je extra ,koliko konja ima....
 
Član
uh dobar je,kolko ima konja? fabricki je pretpostavljam 115 al vidim da vlasnik nigdje ne napisa kolko ima s tim chipom
 
Član
vladica85 je napisao(la):
uh dobar je,kolko ima konja? fabricki je pretpostavljam 115 al vidim da vlasnik nigdje ne napisa kolko ima s tim chipom

hehe !! ma ne zna ni vlasnik ;) vlasnik trazi alfu 166 ... sad po ovom snijegu fico je u svom zimskom snu!!!
 
Top