da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

Član
Dobar Stilo nema šta,samo mi reci sa čim se slaže onaj plavi mjenjač,pošto se ne vidi na slici ?
 
Član
hvala vam svima za ove komplimente za mog ficu ;) dodjite 11.10 u zivinice na street race... bice dobrih nagrada, bice koka, bice pica, bice rostilj ma bice svega samo da nam snijeg ne padne ;) pozzz !!! ocekujemo vas!!! AMK PIEMONTE TUZLA!!!
 
Član
fiat je prelijep vidio sam ga u gz
na sr
a reci kako si rastjeravo raju kad nisi mogao da prodjes

Kende je napisao(la):
blindery je napisao(la):
dobar ;) Jesi ti bio sad u Gz ?

Jesam druze, sad je vrijeme da vi navrnete u nedelju u zivinice ... bice i rostilj ;)
a to cisto sumnjam
ni ja ni blindery nemamo sa cim
pozz
 
Auto je exstra bez ikakvih sada nagadjanja da mu je nesto suvisno i tome slicno.;)

Vidio sam automobil u Zavidovicima i sta reci osim predobar nista vise :icon_smile:.
 
Član
Ma stilo sa stilom.... ekstra je.. samo pazi sta ces dalje raditi na njemu... mani se onih cheerleaders fazona unutra ko u nekih... Vec sada je PREDOOBAR... ovo auto ima tako dobru liniji za styling a i performance... Nemoj ga prodavati brate.. :cool::cool::cool:
 
premocan stilo nema sta, nesto razmisljam kad budem prodavao svog puga da uzmem stilo ali samo ovaj model i niti koji drugi jer ovaj ima extra linije...ako moze info na p.m. koliko te izasao tamo i koliko je bila carina i sve ostalo sto si morao da platis da znam koliko bi me otprilike izaslo...:cool: dva palca gore nema sta
 
Top