da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

sila je stilo, u zivinicama ga stalno vidjam, a sad ima na zadnjem staklu naljepnicu "piemonte" ako se ne varam...
samo nastavi...
 
Početnik
jos kad bi osvjezio temu s novim slikam...:icon_biggrin:


drug,Stilo je stvarno prelijep...;)
 
Član
evo samo da obavijestim da je sada ovaj stilo na prodaju... jednostavno mi trebaju pare... moze i zamjena za jeftinije auto neko uz doplatu!!!
 
Početnik
Kende je napisao(la):
evo samo da obavijestim da je sada ovaj stilo na prodaju... jednostavno mi trebaju pare... moze i zamjena za jeftinije auto neko uz doplatu!!!

e jbg.....steta..:icon_rolleyes:
 
Član
koja je cijena za zamjenu? fiat bravo 1.9jtd, 2001god,siva,tek regan,redovno servisiran,presao 220 xxx, nove gume,akumulator,amortizeri,lafeti ma sve promjenjeno na autu.. koliko doplate otprilike?
 
Član
elmir je napisao(la):
koja je cijena za zamjenu? fiat bravo 1.9jtd, 2001god,siva,tek regan,redovno servisiran,presao 220 xxx, nove gume,akumulator,amortizeri,lafeti ma sve promjenjeno na autu.. koliko doplate otprilike?

oko 7 milja prijatelju... !!
 
Član
Ma auto je pojava ima potencijala i za race i stayl i dB ko god uzme imat ce unikatno auto:cool:
Bas je uradjeno sa "stilom" sve ima i zvuk mocan ;)
Steta sto ga prodajes :icon_confused:

[attachment=31879]
[attachment=31880]

Ima par extra detalja sto bi i meni dobro dosli :cool::lol:

[attachment=31881]
[attachment=31882]
 
Član
komšija stilo je za pricu stvarno ,,vidjam ga cesto po gradu,zao mi je sto ga prodajes,on bi sad mogao doc u ruke nekom siledžiji i on ce ga sj*at skrooooz
 
Top