da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

odlican, s ukusom sve odradjeno, iako nisam bas ljubitelj body-k*, ovo mi se svidja, a sjedista mi se dopadaju ponajvise:cool:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
u koji god grad da dodjem tamo je i ovaj fiat:lol:

nema se sta reci, sve je receno...cuvaj ga...

ima i u tz nesto na ovaj fazon, al bijeli?jel neko zna vise o tome:)
da,da ima u tz bijeli:D
ev ga u lukavcu sad ga vidje:lol:


:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_twisted:
 
Član
Got2b je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
u koji god grad da dodjem tamo je i ovaj fiat:lol:

nema se sta reci, sve je receno...cuvaj ga...

ima i u tz nesto na ovaj fazon, al bijeli?jel neko zna vise o tome:)
da,da ima u tz bijeli:D
ev ga u lukavcu sad ga vidje:lol:


:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_twisted:

Sto nisi sliko, imal ko fotku, ja ga vidim u prolazu u TZ nikad iz bliza al je dobar pravo .. :icon_question::icon_smile:

E da :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

:icon_smile:
 
Član
JAOOO... HVALA SVIMA!!! WAOO!!! ZNAO SAM DA JE DOBAR ALI TEK SAM GA SADA ZAVOLIO ;)

bravof je napisao(la):
Stilo sila...prodavo se skoro ovaj Stilo,jesil ga kupio ili se jos prodaje..:icon_question:

:cool::cool:

MA TO JE MOJ STILO, ALI POSLIJE OVIH KOMENTARA GA NE PRODAJEM ;) VIDIMO SE U NEDELJU... DODJI U ZIV NA STREET RACE-BICE STRASNO DOBRO ;) POZZ
 
Početnik
a neznam drug ni sta ti je bilo da ovako nesto prodas,ali dobro je ,dosao si sebi pa se predomislio ,srecom..;);)
 
Član
Ovaj Stilo sa dvoje vrata je jedini FIAT koji mi se stvarno dopada, a ovaj mi je tek posebno extra, stvarno za svaku pohvalu ;)
 
Član
Zmaj je, par puta sam ga vidio po TZ i zagledao, bas je pojava, svaka cast. Koji motor, koliko ks originalno?
 
Član
pise da je 1.9 jtd.. dakle koliko znam oni nemaju kao moj bravo 105ks vec 115ks.. ili ti ga ne 77kw nego 85kw.. koliko mu daje chip? koliko sad ima ks?
 
Stilo je vrh- al je ipak na pocetku sta cemo mu uradit.

Vec su narucene neke džidže itd da se sredjuje a muzikaica hehe do kraja sedmice brpa.

Stilo je dio ekipe amk PIEMONTE i spremamo ga za sl sezonu.

Pozdrav;)
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
samo ga nemojte unakaziti pls :icon_cry: steta bi bilo... i ovako je vrhh!

Ako je moj focus nakaza i stilo ce bit isti:icon_biggrin: abd

focus je sad vrh, al bilo je svega s focusom, znas i sam, bilo je na njemu i lose odradjenih stvari na pocetku...al na kraju zvijer ispade;)
a stilo ovakav kakav je, perfect, jednostavan, a kad god prodje ja stanem i gledam u njeg...samo naprijed i bez suvisnih stvari:cool:
 
Top