Da i ja Parkiram :D

Da i ja Parkiram :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozda kad prelazi pjesacki, pa vidi crnu fabiju kako jurisa an njega...jbga rasire se oketa od straha :D
 
Član
Eh ev ga update...

Gotova maska, ofarbana i posavljena
b67hn8.jpg

21joql1.jpg


Stigli i zmigavci i odma postavljeni
2mg04xy.jpg


3096anc.jpg

r9nynt.jpg


Et ga EROTIKA :D
 
Član
Eldo je napisao(la):
brate dobra je treba je malo spustiti,vece fele i malo zatamniti stakla

Spustena je zatamljena je i 15ke su sasvim ok s obzirom na to da je spustena i to da ne zivim u europi pa da su ceste ko zileti prave
 
Ma samo 15" za nasih cesta...pogotovo kako ja vozim preko rupa i 15" su mnogo goleme;-)
A maska joj je legla...
 
Član
sad je cista desetka,ali imam jedan prijedlog za tvoje borbetke 15-ke da im krakove i centar felge ofarbas u crno a da rub felge ispoliras ,kako bi to izgledalo perverzno a i bio unikatan u Sarajevu sa tim felgama
 
Član
Anaise super leglo, na tvom mjestu jos bi usise braniak uzeo od Milotec-a da kompletiras nos i mreze... jel kako zeznuto postaviti zmigavce, koliko sam ja zagledao treba oblogu blatobrana skinuti jel da ?

Kad smo kod guma, ja danas naletio na poprecni kanal sto su idioti iz cestarske sluzbe prokopali i nisu oznacili, tako da sada imam malo iskrivljenu desnu felnu, i obadvije gume kod vulkanizera na krpljenju...sad za 15-ak min po njih idem...65 marki..majku mu... :(
 
Član
Chuza je napisao(la):
sad je cista desetka,ali imam jedan prijedlog za tvoje borbetke 15-ke da im krakove i centar felge ofarbas u crno a da rub felge ispoliras ,kako bi to izgledalo perverzno a i bio unikatan u Sarajevu sa tim felgama

Nece ici u crno bice jos veci unikat jbg 15ke u crno zadat izgledat ce ko 13ke to je bila varijanta ali sam odustao i rjesio da dam malo kontrasta da ne bude bas toliko morbidno crno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top