Da i ja Parkiram :D

Da i ja Parkiram :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam kontao zatamniti bocna stakla i zadnju sajbu al mislim da se po zakonu ni zadnja sajba ne smije samo bocna stakla iza vozaca
 
Član
Imam ja izvod iz zakona... ev ti

Član 3.
(1) U članu 46. stav 3. se mijenja i glasi:
"(3) Stakla na vozilu ne smiju se na bilo koji način dodatno zatamnjivati (npr. postavljanjem folija, dodatnim bojenjem stakla i sl.), u odnosu na fabričku ugradnju. "
(2) Poslije stava 3. se dodaju st. 4. i 5. koji glase:
"(4) Izuzetno od stava 3. ovog člana, mogu se dodatno zatamniti:
a) zadnja i bočna stakla autobusa postavljanjem homologiranih reklamnih folija,
b) bočne staklene površine motornih vozila iza leđnog naslona sjedišta vozača i suvozača, homologiranim folijama bez refleksije.
(5) Odredbe ovog člana ne primjenjuju se na vozila oružanih snaga BiH, policijskih agencija u Bosni i Hercegovini, kao i vozila vrlo usko specijalizirane namjene koja se ne koriste ni u jednom drugom segmentu društva. "
 
b) bočne staklene površine motornih vozila iza leđnog naslona sjedišta vozača i suvozača, homologiranim folijama bez refleksije.


PO ZAKONU znaci samo zadnja bocna stakla bez zadnje sajbe....
 
Član
Ma zaustavljace te cesce sigurno,
a sad da li ce te kaznjavat...
koliko te je izaslo love sve?
 
Član
Ko im jebe mater. Imam prozore na struju, spustim oba prednja kad vidim da me smekaju, ak me i zaustave pravim se da mi se prednja ne dizu stakla :) nek dokaze da rade :)
 
Član
Llumar je extra. Ja sam svojim folijama prezadovoljan, i nikada me murija nije zezala zbog njih.
Koliki je postotak zatamljenja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top