Da i ja Parkiram :D

Da i ja Parkiram :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e bas ti je fina fabija kada bi takve fabricke se pravile bar
vidjam te i ja cesto po gradu nekako upadnes u oko covjeku
 
I ja bi rado zatamnio ALI znas i sam koliko mi se sve ogadilo sa policijom i to...jeste da sam ja bas naletio kada je bila AKCIJA da policija ne da zatamnjene prozore...A i znas i sam kako su folije na kraju zavrsile
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
I ja bi rado zatamnio ALI znas i sam koliko mi se sve ogadilo sa policijom i to...jeste da sam ja bas naletio kada je bila AKCIJA da policija ne da zatamnjene prozore...A i znas i sam kako su folije na kraju zavrsile

Znam... Sve znam... Al kod tebe je bas bilo... 95%...
 
Putovanja.ba
Administrator
Dino je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
I ja bi rado zatamnio ALI znas i sam koliko mi se sve ogadilo sa policijom i to...jeste da sam ja bas naletio kada je bila AKCIJA da policija ne da zatamnjene prozore...A i znas i sam kako su folije na kraju zavrsile

Znam... Sve znam... Al kod tebe je bas bilo... 95%...

Više 100% neo 95% :D
 
hmmm a jel na fabiji se vidi da je slabije zatamnjena nego fiesta kod mene...ja mislim da je to isti....sve iznad 75%
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
hmmm a jel na fabiji se vidi da je slabije zatamnjena nego fiesta kod mene...ja mislim da je to isti....sve iznad 75%

Ma nazad nevidis ziva roba dok je naprijed vec moguce prepoznati vozaca i suvozaca
 

JD.

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ou bit ce problema znam po sebi...najebo si sad ce te zaustavljati ko nikada...ja nisam mogao proci semafor da ne zaustave

haha ti si bas magnet za muriju

mene za godinu dana nisu 5 puta zaustavili zbog folija :D

zadnji put pocetkom novembra i otad niko nista a prosao sam kraj policije hiljadu puta...
 

IGY

Član
Shogunn je napisao(la):
e bas ti je fina fabija kada bi takve fabricke se pravile bar
vidjam te i ja  cesto po gradu nekako upadnes u oko covjeku

a kolike su ti oci kad ti Anais upadne u njih :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top