Da i ja Parkiram :D

Da i ja Parkiram :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Skoda Fabia 1,2 HTP 47KW (HajTiPolahko)

Mal se radilo oko stylinga i muzike pa da nabrojim ponesto...
-Borbet Felge 15'
-Gume 195/50 r15,
-Carbon obrve
-Ukrasni nastavak na auspuh
-Zatamljena stop svjetla(Custom made)
-Prednja maska bez znaka crna (Custom made)
-Xenon HID 8000k
-Pioneer MP3 Player DEH-2700R
-Front Speakers:pioneer TS-A1710
-DLS tweeter+skretnica
-Pioneer Subwoofer VcCs
-Blaupunkt GTA4100 AMP

Evo i Slikica :)







Et ga... Hocu da cujem misljenja al iskrena :)
 
Član
evo da ja prvi otpocnem,

U sustini auto se odlicno, a da je moje ja bih nabacio felge 16" i spustio 3-4cm.. To je to
 
Član
Hvala edo :) Spustanje ide sigurno samo dok uspijem uganjati pare a ako bog da kad pocnem radit bice tu fele od audia S-Line 17-18 ja se nadam :)
 
Administrator
extra autic jos ljepsi uzivo, a sto se spustanja tice ima momak original opruge (polovne) i felge 17" (zuta fabia u SA) pa ako te zanima poslat cu ti br na PM
 
Član
Ajd nismo molim te provjeri mi koliko trazi za opruge a felge necu jos jer dolaze u obzir samo one s audia :D
 
Član
nismo je napisao(la):
extra autic jos ljepsi uzivo, a sto se spustanja tice ima momak original opruge (polovne) i felge 17" (zuta fabia u SA) pa ako te zanima poslat cu ti br na PM

@Anais   ovo ti je dobra prilika, ako mozes izgurat finansijski kupuj i miran si ili bar kupi samo opruge
 

edo

Član
fina fabijica,samo štopke ne bih toliko zatamnio...i remus bi ja opalio...ona neka 2 nastavka...
 
Legend
predobro mi izgleda,ima onaj dark look.....isti problem kao i u mene na golfu,samo da je malo niza da pokrije 15-ke
 
Član
Mah stopke su posebna prica ja sam znao sta hocu i kako se radi i sve medjutim upetljo se stari i sve zahebo ehhehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top