CRX- ash moj

CRX- ash moj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljubi majka je napisao(la):
srdjan014 je napisao(la):
Pos'o je odradjen...nema dalje...

A jel' ti problem ukratko objasnit kako ste se ovako zaljepili? :/

nije, vec negdje ima tema, al sam ja poglup za to... hehehe

pretic_o sam lika ( ovog sa sivim puntom ) bilo je to jedno laganini-
"no stres" preticanje iz 5-te brzine ( na isprekidanoj liniji ), frajer mi je nenadano uvalio gas na sta sam ja instinktivno reagovao i odma udario po gasu... pretekao sam ga , al problem je nastupio kad sam iz suprotnog pravca iz okuke vidio jednu lijepu plavu vektru kako brzinom svjetlosti ide u mene far u far... nisam se uspio u potpunosti izvuci, udarili smo se prednjim tockovima nakon cega sam se ja poceo vrtiti po cesti, a onda je ovaj sa puntom ( uf kako se tesko obuzdavam da ga ne oslovim sa SUPAK ) naletio direktno na mene...udario u moja vrata i progulio mi preko citavog auta sjebavsi mi (sem auta ) neki prsljen vratni i zivac ispod njega... al dobro je sad

na sudjenju nije htio da prizna da je dodavao gas, a ja sam u konsultacijama sa vjestacima ( 3 kom. ) i advokatima (2.kom ) dobio savjet da priznam krivicu, jer ako nisam imao svjedoka ili nemam kameru il ta cuda- to je bukvalno nedokaziva stvar i moze me kostati para i para.

kazna je bila minimalna, ostala mi je vozacka, 1 bod sam dobio i ukupno 200 maraka da platim, sto je bolje nego sto sam se usudio sanjati.

Ja ziv i zdrav, hondica opet na sva 4 tocka a njemu njegovo

( nebi se puno iznenadio kad bi saznao da mu je pao klavir na glavu- ko u crtanom )

hahahaha... zato - u pamet !


( bas sam bio kratak )

hahahahahaha:icon_exclaim: :p

uh ebo te ja udario zenu u gepek malo jbg i otac preuzeo krivicu na sebe jer sam tek bio polozio,nismo se gonili ni sudom nis sam nako policija izasla na uvidjaj i otac se usrao da mu nece otici vozacka,a vidi sta je ovdje bilo pa liku nije otisla vozacka....a svaka cast majstoru na odradjenom...:123::123:
 
Član
ljubi majka je napisao(la):
tooo majka !!!

samo mi se ovako preko slike cini da je ovo od civic-a ( a ona ne pase )
evo kolega da ti dokazem da odgovara ova pozicija da nebi bilo probelma ja sam ti reko da nece biti problema evo dokaz hehehe http://www.motoso.de/begrenzungsleuchte+links+honda+crx+ii+ed++ee+101987+021992++16+i+16v+ed9+101987+021992++91+kw+++honda+crx+16+i+16v+ed9+ii+ed++ee+1987+1992+weiherhammer-h28351753.htm
 
Esmir_crx je napisao(la):
ljubi majka je napisao(la):
tooo majka !!!

samo mi se ovako preko slike cini da je ovo od civic-a ( a ona ne pase )
evo kolega da ti dokazem da odgovara ova pozicija da nebi bilo probelma ja sam ti reko da nece biti problema evo dokaz hehehe http://www.motoso.de/begrenzungsleuchte+links+honda+crx+ii+ed++ee+101987+021992++16+i+16v+ed9+101987+021992++91+kw+++honda+crx+16+i+16v+ed9+ii+ed++ee+1987+1992+weiherhammer-h28351753.htm

ma vjerujem ti 100 %, hvala ti brate moj

:DDD
 
Član
Jao nemogu vjerovat brate da je onako skršena bila i da ti je vratio u ovo nemoguće stanje kakva je sada! Pa taj limar je virtuoz oca mi mog kad ga vidis reci mu da ima hrpu pohvala od ekipe za odrađeni poso! Sry brate ali nemogu vjerovat nesto nemoguće na našim prostorima! Honda je bolid ljepa je naopako a zao mi je sto ti se to tako desilo nadam se da je s prsljenovima sve uredu a steta ce se valjda nekako nadoknadit! Veliki pozzz
 
uh ebo te ja udario zenu u gepek malo jbg i otac preuzeo krivicu na sebe jer sam tek bio polozio,nismo se gonili ni sudom nis sam nako policija izasla na uvidjaj i otac se usrao da mu nece otici vozacka,a vidi sta je ovdje bilo pa liku nije otisla vozacka....a svaka cast majstoru na odradjenom...:123::123:
[/quote]

kazu ovako nekako za to oduzimanje vozacke po zakonu u RS-u:

moze se oduzeti ali i ne mora, sve je to do sudije... Ja sam sve sudinici rekao , bas kako je i bilo, i nisam se ustezao d mi se na Dusu stavi sve za sto sam kriv, al htio sam da se zna kako je zapravo bilo... Tu sam izgleda otvorenoscu najvjerovatnije stekao njeno povjerenja, a i sigurno je uticalo na njenu odluku i to sto mi je auto "osnovno sredstvo rada",
( terenac sam- komercijala ), tako da bi bez vozacke nastupio haos zesci i ludilo sirih razmjera.... al to je po zakonu u RS, a kako je kod nas, to HVALA BOGU ne znam

:DDDDD
 
Esmir_crx je napisao(la):
aj kolega uslikaj je sada dok imas poziciju cuo sam da si je preuzeo od rodjaka?nadam se da je sve ok :cool::cool::cool:

ocu brate, da znas, a duzan sam par zahvalnica ovde ljudima, i kupio sam od Nenada jap style lonac- JOOOOOOJ MAJKO !!!!:icon_eek::icon_eek:

DRAMA; DRAMA; DRAMA; DRAMATICNO !!!!!! pure evil...hahahahahaha

sve cekam , pa da snimim clip sa prigusivacem i bez njega, pa da to postam u kompletu, fakat je 1. liga, nema sta...

evo ovde 2 fotkice, ne znam koliko se da vidjeti lonac ( lijeva rupa ce se maskirati by " Dr. Mr. Mafuz Halilovich " , ili cemo stavit jos jedan lonac )- zavisi od finansija jbg, al kako god- bice s ukusom...

odo maznut jednu vrucu pivu sad :)
 
pumpash moj :D

dobar CRX, stvarno :cool:
ovu drugu rupu za auspuh niposto zatvarati, ako se sada nema sredstava za drugi auspuh, neka stoji ovako i neka ceka bolja vremena, ali moras obavezno staviti jos jedan lonac ;)
 
evo da i ovde postam, da je sve nekako na jednom mjestu

crx vs crx :

http://www.youtube.com/watch?v=fePV9I33JXQ

( obojica smo probili klasu - uletili greskom u 15-ku...danak neiskustvu )


red light- ispaljenje ( steeeeta ) ))

http://www.youtube.com/watch?v=wdZ2WfBCeNo

a sa Alenom sam se "kockao", nad_o se savrsenom startu, mada ne znam koliko bi mi i on mog_o pomoci, jer u 2-3 me jede sa nitrom, al jebi ga...sto bi nasi u dijaspori rekli : "nice try"


Alenu zelim puno srece uz pjesmu: "nadam se da ces i ti jednom blicat zamnom- ko i ja za tobom"

ljubi ga majka

hehehehehehehehe

zaboravih reci jos:

novi licni rekord : 15,8
novi rekord auta: 15,4


napomena:

CRX STOCK !!!:123:

( ucimo se, ucimo ) :cool::cool::cool:
 
anes golf je napisao(la):
poznat mi ovaj crx.. svaka cast drug


hvala. hvala

evo update licnog oli ti ga osobnog rekorda iz mostara :

15,487 ( sa reakcijom )

da se zna

:DDDD


i ubije me momak "CARBONASH" sa golfom1 zelenim- nisam mogo usaltat u 2-gu...



kad sam sebe rodjenim zubima pojeo nisam.... hehehe

al ok- ko ne zna gubit, ne treba ni pobjedjivat ( neko pametan rece )

ljubi ga majkaRRa

:DDD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top