CRX- ash moj

CRX- ash moj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
moram se ja malo ufatiti aparata i da bacimo koju sliku :D

al nek si je i opravio vise, da idemo u satMo da je oprobamo :D:D:D:D
 
IGY je napisao(la):
moram se ja malo ufatiti aparata i da bacimo koju sliku :D

al nek si je i opravio vise, da idemo u satMo da je oprobamo :D:D:D:D

heheheh...ako Bog da

:DDD

a meni oci ispadose trazeci slike po forumu... vidio sam je pred zgradom

d bjuuutiful- tita mi
 
Član
ljubi majka je napisao(la):
evo i slika- the most frisky"s

danasnje- ko sto sam i obecao, a ovih dana i idu slike sa mjesta udesa, pa procijenite "zlatne ruke" Mafuza moga

:DDDD


znaci, lista onog sto nedostaje je otprilike:

lijeva pozicija, nastavak lajsne s vrata na blatobrane, izduv kako Bog zapovjeda i pameti puste

:p

ho ho vidi slicica a ima i majstora tvog svaka cast jarane kako sam i obeco POZICIJU CES dobiti cim odem do adela stvarno nemam vremena a gledacu da ti ovu lajsnu rijesim kod njega vjerovatno ima uglavnom javim ti cim donesem dobtit ces na odgovarajucu adresu BIO covjek i osto covjek od RIJECI:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Lijepa hondica i cini mi se da sam je danas vidio u Gorazdu , vozala se sa Emirovom bijelom hondom i Jale je tu negdje bio sa kecom... ( nadam se da nisam pomjesao ) :cool:
 
aaay caramba,prelijepa je,zaista i opet dokazuje da joj crvena najbolje stoji;)


Joj zavidim ti,ovo auto prizeljkujem otkako sam polozio,prvih godinu dana sam bukvalnu svaku noc prije spavanja blejo jedno 10 min u slike:D

Sad je euforija malo opala,ali i dalje mi je jako prisna!

Da ne duljim,bas je mamojebica;)
 
hehehe.. hvala raja

:DDD

....jos da ja nisam papak kakav jesam pa da ono sad lijepo obuhvatim sve citate i odgovorim ko coek, a ne ovako- valja mi spamat mladom i needukovanom... hehehe

Hvala Esmire, ne sumnjam ni po sekunde- ti si se davno dokaz"o ko cova- ljubi te majka

:DDD


Jesam, juce sam bio u Gorazdu blokir_o mi tocak malo pa je Dr.Nele to sredio za po sekunde i upozn_o sam Emirovu ekipu, popili smo kaficu, pricali malo o barbikama i salvetama -extra momci svi od reda !!! ;)

Slike od udesa sam juce prebacio na novi telefon koji sam sinoc usput malo izgubio u onoj mecavi vracajuci se iz Gorazda ( od silnih izlazaka i ulazaka u auto cisteci farove i odledjavajuci brisace ), al ih ima Emir u svom mobitelu pa ce ih valjda postat

( ako neko nadje neki mobitel usput na relaciji Gorazde- Sarajevo- moj jeeeee )

ahahahah

hvala na pohvalama, jel dizu samopouzdanje i covjek se lijepo osjeca, odjednom dobije brdo morala, jer koliko god "neisplativa" mi hondica bila sa ekonomske strane- sa emotivne strane mi je vrijednija od Mona Lise - NEPROCJENJIVA !

a bas vi to cinite :D

ljubi vas majka sve odreda

:DDDD

( jelde- nije ovo spam ):icon_eek:
 
Član
2qa3976.jpg


dgu2e.jpg


Evo i slike koje sam ja uspio da slikam, jedino nisam uspio da slikam kad si felge donio! Auto je san snova! ;)
 
hehehehehe

svaka cast :DDD

felge su legle sa bmw-a, pase svaka rupica- savrseno, ko rukavica... ni adaptere nisam mor_o pravit
 
Član
Vidio sam i felge! Ali nisam imao vremena da slikam! Imao sam cak priliku i da se vozim u njemu! Ma ljepota ziva!
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
jedina honda koju ja volim i postujem, stvarno je prelijepa...
a sad pamet u glavu i polahko!


:icon_confused::icon_confused::icon_confused::
jarane bez uvrede al mislim da nisi u pravu jer ako volis hondu onda volis svaku mozes prema nekoj gajiti vece simpatije al hondu ko voli ne pravi razlike vjeruj mi to ce ti dokazati i hondasi sa foruma :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top