CRX- ash moj

CRX- ash moj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Odlican CRX, svaka cast bas je dobro uradjen, ko nov, jos kad legne JapStyle :ljut:
 
335i je napisao(la):
nek je sa srecom i cestitka na uradenom poslu

hvala raja, fakat- hvala svima !!!

evo one slike od udesa koje sam obecao, pa kome nije mrsko volio bi da prokomentarise majstora mog predivnog Mafuza- LJUBI GA MAJKA !!!!

po meni je cudo od djeteta ( samo sto nije bas jako mlad...hhahahah ), al CUDO fakat jest!!!


( sad kad gledam slike na monitoru- spuca me flash...hahahahahhh )

NE DAJITE GAS NIKAD NIKOM KAD VAS POKUSAVA PRETECI AKO GA NISTE SPREMNI NOSITI NA DUSI !!!

ovde je "SRECA" odradila pos_o, hvala dragom Bogu, svi zivi i zdravi, sva auta napravljena, mada volio bi da sam te pare "ubacio" pod haubu....

al bice valjda !!!

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
ljubi majka je napisao(la):
335i je napisao(la):
nek je sa srecom i cestitka na uradenom poslu

hvala raja, fakat- hvala svima !!!

evo one slike od udesa koje sam obecao, pa kome nije mrsko volio bi da prokomentarise majstora mog predivnog Mafuza- LJUBI GA MAJKA !!!!

po meni je cudo od djeteta ( samo sto nije bas jako mlad...hhahahah ), al CUDO fakat jest!!!


( sad kad gledam slike na monitoru- spuca me flash...hahahahahhh )

NE DAJITE GAS NIKAD NIKOM KAD VAS POKUSAVA PRETECI AKO GA NISTE SPREMNI NOSITI NA DUSI !!!

ovde je "SRECA" odradila pos_o, hvala dragom Bogu, svi zivi i zdravi, sva auta napravljena, mada volio bi da sam te pare "ubacio" pod haubu....

al bice valjda !!!

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

uhhh bem ti zito jes ovo bilo gadno,cestitam na popravljenom:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
srdjan014 je napisao(la):
Pos'o je odradjen...nema dalje...

A jel' ti problem ukratko objasnit kako ste se ovako zaljepili? :/

nije, vec negdje ima tema, al sam ja poglup za to... hehehe

pretic_o sam lika ( ovog sa sivim puntom ) bilo je to jedno laganini-
"no stres" preticanje iz 5-te brzine ( na isprekidanoj liniji ), frajer mi je nenadano uvalio gas na sta sam ja instinktivno reagovao i odma udario po gasu... pretekao sam ga , al problem je nastupio kad sam iz suprotnog pravca iz okuke vidio jednu lijepu plavu vektru kako brzinom svjetlosti ide u mene far u far... nisam se uspio u potpunosti izvuci, udarili smo se prednjim tockovima nakon cega sam se ja poceo vrtiti po cesti, a onda je ovaj sa puntom ( uf kako se tesko obuzdavam da ga ne oslovim sa SUPAK ) naletio direktno na mene...udario u moja vrata i progulio mi preko citavog auta sjebavsi mi (sem auta ) neki prsljen vratni i zivac ispod njega... al dobro je sad

na sudjenju nije htio da prizna da je dodavao gas, a ja sam u konsultacijama sa vjestacima ( 3 kom. ) i advokatima (2.kom ) dobio savjet da priznam krivicu, jer ako nisam imao svjedoka ili nemam kameru il ta cuda- to je bukvalno nedokaziva stvar i moze me kostati para i para.

kazna je bila minimalna, ostala mi je vozacka, 1 bod sam dobio i ukupno 200 maraka da platim, sto je bolje nego sto sam se usudio sanjati.

Ja ziv i zdrav, hondica opet na sva 4 tocka a njemu njegovo

( nebi se puno iznenadio kad bi saznao da mu je pao klavir na glavu- ko u crtanom )

hahahaha... zato - u pamet !


( bas sam bio kratak )

hahahahahaha:icon_exclaim: :p
 

IGY

Član
nek se honda opravila
za ostalo cemo lako

jos da te premuntati za kakve muzike da nabacas unutra
 
IGY je napisao(la):
nek se honda opravila
za ostalo cemo lako

jos da te premuntati za kakve muzike da nabacas unutra

ma dobra je muzika- sviraju momci samo tako - AL NA UHO...

sad su "pluca" prioritet, da ona meni prodise i "proprdi" kako treba, a sto se muzike tice, zatvori me ti u svom autu 2 minute - dosta mi je za 7 dana....


:lol:
 
Član
a sad sam tek vidio slike kolega pokazivo si mi na mob kako je bilo al nisam znao da je bas ovoliko skrsena :icon_sad::icon_sad: al vjeruj mi nisam ni malo sumljo u Mafuza :lol: dobar je vidio si sta je reko za moje auto al vidi se da zna svoj poso nema sta i evo jedna radosna vijes iso sam po poziciju i evo donio sam je mada sam se moro zamaksuzit al nema veze hocu da ti dokazem da ako nesto kazem to i bude evo cak i slike mislim da je to nedostajalo a za onu lajsnu nisam mogo nac al rijesit cemo i to :)
 
Član
ljubi majka je napisao(la):
tooo majka !!!

samo mi se ovako preko slike cini da je ovo od civic-a ( a ona ne pase )

ma zar sumljas u mene znas da ja to provjerim nago slika uvije vara :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top