CRX- ash moj

CRX- ash moj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[attachment=16574][attachment=16575]Evo raja, sa velikom radoscu Vas obavjestavam da je i moja hondica napokon gotova.

na 4 tocka again :cool:

prije svega duzan sam se zahvaliti svim dobrim ljudima koji su mi valjali ovako ili onako, pa krenucemo hronoloski:

Iggyju ( zajedno smo plakali- bio je prvi ozalosceni ):icon_cry:

Davoru-
sto mi je istu noc nakon udesa donio OD SEBE NA POKLON :
far, stope i retrovizore...:icon_eek:

Esmiru-
koji mi je prod_o svoju hondu ISPOD SVAKE CIJENE !:lol:

i drugu Titu posebno, mom limaru, mehanicaru i lakireru Mafuzu iz Visokog, koji se fakat prihvatio sizifova posla i odradio momacki poso na njoj, vratio je u prvobitno stanje, i nabio mi kez na facu !!! :123:

( slike su od prije udesa- duzan sam vam nove slike i slike samog udesa, pa o majstorovim "carolijama prosudite sami )
 
Super Moderator
dobra drug dobra :D
okaci nam slike udesa i zavrsene honde da vidimo kakva je sad ;)
nek je sa srecom
;)
 
Član
Uuuu dobra pravo svaka cast,samo dobro cuvaj meni su sinoc ostetili u disku seljaci jedni.............;)
 
Član
ovdje je lutkica bila, steta sto si je slupo
haj nam okaci te nove slike da vidimo kako je ispala
 
arminnn je napisao(la):
ovdje je lutkica bila, steta sto si je slupo
haj nam okaci te nove slike da vidimo kako je ispala

hocu Tita mi, samo da Iggy-ja uganjam, on ima te aparature za prebacivanje sa mobitela na kompUjter i ta sva ta cuda...

ista kakva je i bila, s tim da su druge felge ( takodje 15-ke sa bmw-a sjele ko lude ), fali mi lijeva pozicija i onaj izduv ( po mnogima odvratan i prevelik sam otkinuo ) , pa valja poradit i na tome sad malo

ponasanje u voznji je prekrasno, prava ko strijela

SRETAN SAM KO KONJ !!!!:D
 
svaka caast druze, cuo sam za udes, zao mi bi pravo al nek si je vratio medju zive, jos jednom svaka cast i ljubi majka naravno, ehehehe


massive respect.........

usput jel na prodaju??? odg na pm...
 
Član
ho ho kolega konacno i slike svaka cas ja samo mogu reci da auto extra izgleda cuvaj ga ja sam ti vec svoje sve rekao samo pamet u glavu i ne pustaj je iz krivine ehehe;);););)[/i]
 
evo i slika- the most frisky"s

danasnje- ko sto sam i obecao, a ovih dana i idu slike sa mjesta udesa, pa procijenite "zlatne ruke" Mafuza moga

:DDDD


znaci, lista onog sto nedostaje je otprilike:

lijeva pozicija, nastavak lajsne s vrata na blatobrane, izduv kako Bog zapovjeda i pameti puste

:p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top