CRX- ash moj

CRX- ash moj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brza mala crvena iako je jedva ziva bila :) i pogotovu s obzirom na to odlicno vrijeme ;) mislim da je vidjeh jucer...
 
djavolica je napisao(la):
Brza mala crvena iako je jedva ziva bila :) i pogotovu s obzirom na to odlicno vrijeme ;) mislim da je vidjeh jucer...

gdje tacno ?

vazda se gorivo RADO trosi...al pristojni smo na cesti- tita mi

:DDD
 
ljubi majka je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Brza mala crvena iako je jedva ziva bila :) i pogotovu s obzirom na to odlicno vrijeme ;) mislim da je vidjeh jucer...

gdje tacno ?

vazda se gorivo RADO trosi...al pristojni smo na cesti- tita mi

:DDD

Ako je to bila tvoja Honda onda u Nedjaricima na skretanju...felge mi licile a nisam stigla puno bas zagledati auto, u prolazu :) svakako ih nema puno :D
 
djavolica je napisao(la):
ljubi majka je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Brza mala crvena iako je jedva ziva bila :) i pogotovu s obzirom na to odlicno vrijeme ;) mislim da je vidjeh jucer...

gdje tacno ?

vazda se gorivo RADO trosi...al pristojni smo na cesti- tita mi

:DDD

Ako je to bila tvoja Honda onda u Nedjaricima na skretanju...felge mi licile a nisam stigla puno bas zagledati auto, u prolazu :) svakako ih nema puno :D


jes" tita mi...izofira me

:p

a danas se kontam vidjet s majstorom svojim, da dogovorimo skidanje bocnih lajsni, farbanje retrovizora i jos nekih sitnica, al da ne pricam na pamet, u glavnom kad bude gotovo postamo nove fotkice (cuo da ce bez lajsni bit jos brza) :D a da retrovizori u boji karoserije smanjuju otpor trenja zraka, tako da je mozda spustim na niskih 9 sec.:lol::lol::lol:

sad ga ja us..ra malo- ok niskih 10 :p

zezam se raja, nego stvarno ako kome zatreba dobar limar (ne daj Boze) il sredjivat neke sitnice na autu, nek mi se javi na PM, nije mi mrsko, odletit cemo zajedno do Visokog ako treba- niKKy problem :D
 
arminnn je napisao(la):
nemoj sve odjednom radit da ne poleti:lol:

ma ja ba, i ja kontam prvo lijevu stranu odradit da ne bude previse obadvije odjednom

:p

evo mi druga jednog mog Miska sa traviana:

http://www.youtube.com/watch?v=3UHhZBpOCSA

( misko je lud )...jos kad skine lajsne....auuuuuu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top