Crni dim iz auspuha-Ford mondeo tdci

Crni dim iz auspuha-Ford mondeo tdci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
citav set kosta 461.99 eura i uz njega dodje alat za montazu i demontazu,a bez alata 150 eura set pa to je dzaba skroz u odnosu na cijene koje se spominju o zamajcu pa toliko je u bosni polovan
 
Član
to su marke:pREIS-HAMMER,LUK-SAC,LUK REP SET PRO,LUK REP SET DMF on je naj skuplji,zna li iko kvalitet ovi marki,izvinite malo sam naporan al nebi da uzim nesto sto cu za par mjeseci ponovo da mjenjam
 
Član
e vako raja nakon dugo vremena sam uspio rijesiti taj problem sa crnim dimom,otisao je plivajuci zamajac i to je razlog zbog cega je dimio i ova tema se moze slobodno zatvoriti ,jos jedno pitanje ova auto kuca gdje sam ga kupio nudi mi zamjenu da mi Mondea ne opravljaju nego daju Mazdu 6 Sport CD136,jel imao neko iskusta sa njom,mane,kritike,pohvale sve je dobro doslo...
 
Super Moderator
Ta mazda je odlican auto, ja sam je vozio i jedino sto je otislo je mjenjac tj iskako iz pete brzine a razlog ne znam prdala se. uglavnom auto ide fino, ne trosi puno, udoban je otprilike kao i mondeo, pa eto vagaj sebi
 
Član
sto se tice potrosnje to mi ne igra nikakvu ulogu niti na to gledam,zanima me kako vuce jel ide bolje od mondea,sta joj je mane a sto se tice udobnosti u to ne sumnjam
 
Član
te mazde prije facelifta imaju problema sa korozijom, imam jednu i vec su pragovi i zadnji rubovi poceli korozirat ;)
 
Super Moderator
i mene zanima isto sto dimi zbog zamajca al dobro :/
koliko je konja mondeo? ako je 115 ide bolje mazda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top