Crni dim iz auspuha-Ford mondeo tdci

Crni dim iz auspuha-Ford mondeo tdci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidi ovo drug,u mene ima drug Mondea ista godina,isto sve,kad je dosao iz Njemacke nije kapi dimio,sada na malom gasu kad podje ili doda do 1,5 da podje iz mjesta dimi puno crno,ulje nije mijenjao ima preko 10000,ali mu ga ne trosi..

U njega se cuje zamajac takodjer,dizne su mu radjene bile u Njemackoj,u mene je takodjer poceo malo vise dimiti golf,ja cu ubrzo mijenjati ulje i staviti cu mu sportski panel filter nek dobije vise zraka pa cu da vidim ;)
golf ti je sminka a radio bi i ja dosta toga na mondeo da je dozvoljeno,to je ovaj mondeo sa slike za ove felge sam morao dobro platiti da bi postavio ih
 
Član
Drug i ja sam dizne radio u Austriji,inace tu zivim i gdje god odem kazu to je normalno za dizela ma veze nemaju,vise naznam sta da radim,ulje i sve na vrijeme mjenjam tako da neznam sta je vise u pitanju a sto se tice zamajca,da li moze on biti uzrok nemirnog rada na leru i svaki dan povecava lupkanje pod haubom pogotovo kad ubacim u prvu i polako krecem bas se tad cuje,i znali iko koje su cijene sto se zamajac zamjeni u BiH jer mi ovde kazu da ako je to u pitanju to se ne isplati ovde raditi jer je poskupo...

Zavisi gdje i kako,zamajac polovan ili nov,oko 500-600KM polovan sa rukama a nov oko 1000KM
 
Super Moderator
ma mogu oni cijenit koliko hoce, al kad ne vrijedi drug. ja ne bi za polovan dao preko 300 :)
 
ok a koliko to traje vremenski da se skine sve i postavi ono cirka to je cijena bez postavljanja jel...
racunaj minimalno pola dana, a reko sam ti vec da je to srednja cijena, sve zavisi moze bit i jeftiniji a moze bit i skuplji
Zlaja je mijenjo to prosle godine pa ce se sigurno javit, on zna sta i kolko;)
 
Član
nemoj polovan, nikad ne znas kakav je. ja sam uzeo jos od poznanika koji je tvrdio da je ok, al mi je ubrzo poceo kuckati. zamisli kako je tek kad ne znas ni ko je ni sta je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top