Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Član
hvala svima na pohvalama

calibra turbo-žu je napisao(la):
ako si u mogučnosti uzmi novu turbinu..ja sam svoju repariro u užicama i evo sutra idem tamo na reklamaciju:icon_mad:

pa što bi, nekidan čitam da si prezadovoljan i sad odjednom reklamacija :S

ponudu još čekam ali okvirne cijene bi bile ovakve

kovani klipovi i klipnjače 1100€
turbina Garett T28RS 900€
brtva glave Cometic 100€
ARP šarafi glave 200€
grana cca 800€
 
Član
Ma Korsa je avion autic mocan nema sta samo mogu misliti kako ide 2.0 motor u autu od oko 1000kg ,nema sta svaka cast drug a jos na to sve i Opel :cool::cool:
 
Član
jednostavno receNo ZLO NA CESTI !

Nek ti je sa srecom u daljim radovima i da dobije jos vise konjica...koliko ti rece oko "350":icon_twisted::cool::cool::cool::cool:
 
Član
uco_opc je napisao(la):
Ma Korsa je avion autic mocan nema sta samo mogu misliti kako ide 2.0 motor u autu od oko 1000kg ,nema sta svaka cast drug a jos na to sve i Opel :cool::cool:

Pa nema baš 1000 kg, preko 1200 kg je sa svime, ima sigurno 100 kg muzike :lol:

Ali će biti čisto solidno tih 350 KS

Došlo je do male promjene, neće iči GT2860RS već GT2871R
http://www.turbobygarrett.com/turbobygarrett/catelog/Turbochargers/GT28/GT2871R_743347_2.htm
 
Član
Evo dogovoren termin za farbanje. Kolega alex-vu će da zamješa jupol, treba kupiti valjke i pemzle. Gleter sam ja vec nabavio od rostfrei-a, glet masu ću sad kupiti i da se radi :lol:

Uf jedva čekam, samo treba sad izdržati tih mjesec dana da se to odradi, da izađe zvjer u novom ruhu :123:
 
Član
Brate svaka cast kada je pokujes ima da letii preopasno a dosada je poljećala heheh svaka cast i sretno od dragoti pratim garazu RESPECT ;)
 
Član
evo ne mogu da izdržim da ćutim.....polako se radi....malo smo vaxali,stavljali gel-coat,mrdali....i uskoro će auto na bojanje...








a ovo se zove spava "kao mrtav".....
 
Član
a evo kako je auto izgledao jer se kolega našao u osijeku kad je bila utakmica osijek-dinamo....ja još ne verujem....
evo nas posetio naš kolega Jashim iz Zg....i igrom slučaja bio u nedelju na Kopiki malo da se brčka....kad se vratio na parking ima šta viditi....valjda je problem bila utakmica ili šta već....možda to što ima Zg tablice....
uglavnom evo slikica kako auto izgleda....







srećom pa je na odmor došao da oboja auto tu kod nas u Vukovaru i da zalijemo nove branike....ali kakvi ljudi ovo mogu napraviti nije mi jasno....
 
Top