Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Član
Sedo88 je napisao(la):
Jel pocela corsa da leti???

I prije je letila... valjda se radi, Jashim je nešto neaktivan... valjda ima previše posla oko automobila... svi očekujemo krajnji proizvod... :)
 
Član
Pozz, priznajem malo sam neaktivan u zadnje doba, posla preko glave

turbo nažalost još nije otišao na reparaciju i razmišljam dal da uopće šaljem ili da uzmem neku drugu novu turbinu i složim granu. Ipak je novo novo, samo je jedini problem novac trenutno, banka mi smanjila minus za 700€

Za mjesec dana idem na godišnji pa ćemo vidjeti što i kako
 
Član
Najvjerojatnije uzimam Garret T28RS turbinu, kovane klipove i klipnjače, nove dizne i idemo na nekih 350 KS.

Razmišljao sam poprilično dugo, nakon reparature turbine bi opet imao staru turbinu 15 godina samo repariranu, a novo je ipak novo.

Čekam sad par ponuda da dobijem pa da vidimo što i kako
 
Član
Jashim je napisao(la):
Najvjerojatnije uzimam Garret T28RS turbinu, kovane klipove i klipnjače, nove dizne i idemo na nekih 350 KS.

Razmišljao sam poprilično dugo, nakon reparature turbine bi opet imao staru turbinu 15 godina samo repariranu, a novo je ipak novo.

Čekam sad par ponuda da dobijem pa da vidimo što i kako

Ajde neka ti je sa srecom prijatelju i složi to da valja a i upravu si NOVO JE NOVO!
 
Član
ja mislim...da ti nemaš pojma šta hoćeš....hehehehe...pa kolega,i ti si tu....hehe...
uskoro ja predstavim svoj bolid....samo je corsa A.....psssst....
 
Član
Ma ni ja više neznam :icon_smile:

Ajde predstavljaj bombicu da vide ljudi.

Vidimo se ubrzo da omaljamo moj krš :lol:
 
Član
Jashim je napisao(la):
Ma ni ja više neznam :icon_smile:

Ajde predstavljaj bombicu da vide ljudi.

Vidimo se ubrzo da omaljamo moj krš :lol:

Zavidim vam :D Ako bude sreće, zdravlja... i malo para složim nešto slično nekadi ja sebi, jer imam strašnu želju... ako Bog da ispunit ću je nekad, ako me kadett c ne prevagne na svoju stranu :D
 
Top