Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Početnik
boze dragi, mili, meni su grebali na razno razne nacine al ovo je strasno, ko da su macolom gulili, e jebo bi im mrtve, sve bi ih iskopavo, jebo pa ponovo ukopavo, ***** im i u tvoje ime i u svoje sestre i najmilije!!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Evo da se javim i ja. Smirio sam se jer je jedina sreca u cijeloj nesreci ta sto je lakirer jos na godisnjem. Da mi je to netko napravio na novom laku mislim da bi dobio slom zivaca

Danas pauziramo sa radovima, sutra slijedi nastavak
 
Član
Tužno je što i danas postoji toliki privitivizam,a vjerovatno su to uradili neki balavci ili narkomani..Sreća pa su takve okolnosti ispale pa ionako ide novi lak,i onda auto spava pored tebe u krevetu.. :icon_biggrin:
 
Član
Joj kume zao mi je sto ti se ovo desilo,al jbga znash i sam sta je navijacka bagra oni sve rade..
Nego korsica jebe mame, nek si joj uvalio c20-tku i turbaka dodao na to, a vidim kontas i cip radit, jel kontas sa cipom ici do 260ks (i koji je to cip) posto vidim naveo si da ima 204ks ili ?....
 
Član
c,c,c strasno...

tako se desilo mom starom prije nekih 10 godina kad smo uzimali mercedesa , ma poslije 2 dana parnica preko cijelog auta :icon_mad:
 
Član
Ljubomorni pederi i točka. Jebo mamu dabogda mu se ruka osusila a ti jashime kosto pises smirio si se nezamaraj se bilo proslo jbg bice bolje sretno!
 
Član
ma to su ljudi kreteni.tebi svaka cast na autu, auto je prava raketa.
daj mi reci jel znas nekog u zg da prodaje zadnji spojler (ovaj sto dodje na gepek) i koliko para otprilike?
 
Top