Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Član
sve pohvale za projekat i ostvarene radove ,sve po PS-u stvarno rijedak primjer kako se radi auto ,moj jedini predlog kada ga vec planiras farbat da to bude neka svjetlija boja jel ova crna ga previse zatvara ;)
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Ej,Shime...
Debeo jesam,al tebi fali metar u visinu....:lol: Sreca pa je opel napravio Omegu za mene...
Oces mijenjati turbo il ostaje K16?

Ide K16+, isto kao što si i ti radio, čovjek mi ponudio za 50€ više

Gajs-gt je napisao(la):
sve pohvale za projekat i ostvarene radove ,sve po PS-u stvarno rijedak primjer kako se radi auto ,moj jedini predlog kada ga vec planiras farbat da to bude neka svjetlija boja jel ova crna ga previse zatvara ;)

Boja će biti crvena, nije nikakva tajna, ili Audi RS ili Ferrari crvena. Ipak jurilice trebaju biti crvene :)



Jedino što ja mislim difuzor na zadnjem braniku ostaviti crn ali to ću još točno znati kad napravim to u PS. Ima još vremena do odluke
 
Član
spico: ne mogu je ni pod razno sam odfurati, ali šalje ju prijatelj kojem tetak radi tamo. Preko veze je sve
 

F-1

Član
svaka ti cast 100 puta,najrealnije ti kazem,a,i za boju(crvenu)potpune se slazem s'tobom! Respect!
 
Član
Ma sta drugo reci nego ODLICNO pogotovo masina ova....Odabrao si najbolji motor koji je opel ikad izbacio svaka cast i mnogo srece u buducem radu...
 
Član
Svaka cast....samo naprijed,i dobar izbor boje,kao i objasnenje zbog cega ta boja!!
Sretno u nastavku!!:cool::cool:
 
Član
ovi opelasi stvarno nisu zdravi , to nezna malo nabrijat auto :) sve cipovani turbaci po 270 ks , 6 brzina getribe . prestrasno !!!
jesi je ofarbo u crveno ? bice najljepsa corsa nadaleko . max respect :123:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
brate ti si bolestan, ovo je pravi fen na cesti...svaka cast :cool:

Još da ste vidjeli kako ide u Karlovcu i to bez turba... to je za nepovjerovat... to vam može bolje opisat Luka iz teama, on se vozio sa Jashimom... tek kad se turbo dovede u red, mora da leti :D Jedini je Akula bio tamo jači od njega... Sve u svemu zaključimo da OTC ima dva prehebena auta sa 2.0 motorima, barem koje smo imali priliku vidjet uživo ;)
 
Top