corrado Vr6

corrado Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zlajaaa je napisao(la):
quattro je napisao(la):
Corrado16VG60 je napisao(la):
ali zvuk vr-a i ugodjaj mislim da se nemoze poredit al nikako
Za to si potpuno u pravu, samo VR ima takav zvuk...
Medjutim ja sam uvek bio za konverziju g60 u 16vg60, dobija se pouzdanih 200 konja na tockovima sa jeftinom registracijom i opet manjom potrosnjom od 2.9:icon_smile:
[/quote

tvrde da g60 sa manjom remenicom i remapom ide na 200ks . al sve zavisi sta covjek zeli, djaba 250 ks u g60 al kad vr zabrunda :) hihihi

džabe jaruga 2.8 je 2.8, još šestaK;);):123:
ovaj je 2.9
 
e da da,vlasnica je bitnija od autića ;)
2.9 je rijetkost zato ću napraviti generalku,a ne kao neki uvaliti 2.8 iz passata ili trojke,sve će to koštati,ali biti će s vremenom kako Bog zapovjeda,glavno da je on došao u moje dvorište i popraviti ću sve što su mu drugi napravili :icon_smile: i to mu je zadnja stanica
 
Prelijep auto :icon_smile: ne znam dal sam već komentarisala na temu al...ovakav Corrado i ovakav motor u njemu-nešto posebno stvarno...još plus uz to sve i crni, bolje nije moglo ;)
 
jel neko upoznao uvu corrado girl??? djeluje mi kao da je to neko ko se lazno predstavio kao zensko mozda se i varam
 
rale_cazin je napisao(la):
jel neko upoznao uvu corrado girl??? djeluje mi kao da je to neko ko se lazno predstavio kao zensko mozda se i varam

Pa vidiš da se cura i slikala s autima :D nije valjda zamolila nekog da se slika umjesto nje :) iz Hr je kolko se sjećam pa slabo da je ko mogao upoznati...
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
jel neko upoznao uvu corrado girl??? djeluje mi kao da je to neko ko se lazno predstavio kao zensko mozda se i varam

ma imeni nekako sumnjivo ,ali eto
da nije madjo ,mozda sa bmw presao na vw hehe
 
BHT Ovisnik
cisto sumnjam da je ikakav fake,ja vjerujem u sve,ima i na vwclubcroatia sve:cool:
nek je sa srecom u radovima;)
 
Član
da.. nije ovo jedini site na kojem se predstavila.. nevidim uopće neku nelogičnost ovdje osim što je jako rijedak primjerak i što ga vozi tamo neka cura :lol: kiddin.. sve se to fino slaže, cijeli paket je tu kad pogledaš malo slike :D

evo i ovdje.. http://www.corrado-database.nl/index.php?item=view_user&id=6883
 
djavolica je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
jel neko upoznao uvu corrado girl??? djeluje mi kao da je to neko ko se lazno predstavio kao zensko mozda se i varam

Pa vidiš da se cura i slikala s autima :D nije valjda zamolila nekog da se slika umjesto nje :) iz Hr je kolko se sjećam pa slabo da je ko mogao upoznati...

hehe,upoznali su me dečki iz VW CLUBA u Hrvatskoj :lol:,a ako bude i kod vas susreta neće mi biti daleko malo navratiti kad "zategnem" ljubimce :icon_smile:,ali pod uvjetom da na tom susretu bude još koji rrado
a sad to žensko....voljela bi da sam se rodila ko muško,ali eto...ni ovako nije loše jer mi žene možemo raditi više toga odjednom (nije bezveze ono--žena drži sva 4 zida);)


hehe,ovo ste me vi natjerali da sad stavim,brkove sam obrijala prije slikanja :lol:

corradogirl.jpg


tea-1.jpg


ali nije bitna Corrado girl,već ono što nas povezuje,a to su ti auti,a Djavolice baš mi je drago što se našla još jedna cura jer inače kod nas ih nema (ne računam one koje dođu s dečkima na susrete) :cool:
moj je moto --- nemoj da ti drugi kupuje snove,ostvari ih sam i više ćeš cijeniti
 
Ima nas još par ovdje aktivnih cura :icon_smile: ma pusti, ko ne vjeruje ne mora, ljudi čisto ne mogu vjerovat da ima nešto tako rijetko ovjde a cura posjeduje ;) e da, imaš temu u of topicu čini mi se slike članova foruma pa možeš i tamo ubaciti da ti ne kvare temu suvišnim pitanjima :icon_smile: Imao je drug Corrada G60 al to više nije :D kažem imao jer je skinuo G-lader :icon_rolleyes: samo što mu fali još dosta da se dovede u stanje ovog tvog a i ja sam sama razmišljala o zamjeni za Corrada kao jednoj od opcija :icon_smile:
 
na početku sam htjela samo G60,nisam se ni nadala da ću naići na čistu orginalnost,eto čak je i auspuh bio njegov,ali godine su učinile svoje pa se i to mora promjeniti....i toliko sam tražila haubu za nj novijeg godišta s grbom (92 +..) i naiđem na oglas gdje je pisalo vr6 za dijelove,ja otišla pogledati haubu kad ono čitav auto,sve na svom mjestu,nisam mogla vjerovati da će čovjek to za dijelove,moja sreća što je bio neinformiran o svemu tome i što sam došla čim je oglas osvanuo u tisak,i puk....dovezla ga kući,umjesto vr haube dovezla vr rrado :icon_smile:
da nije kredita za tog crnog,plavi bi se sredio sav po mojoj zamisli sa svim čekanjima za narudžbe za oko 2,5 mj,ovako me financije usporavaju,ali ne žalim ni sekunde,previše sam vezana za tu limu :icon_smile:,ono vozim muški,ali sa srcem i svaki put kad god vidim njih u dvorištu,da mi je ne znam kakav dan,ja sam najsretnija cura na svijetu :lol:
 
Član
corrado girl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
jel neko upoznao uvu corrado girl??? djeluje mi kao da je to neko ko se lazno predstavio kao zensko mozda se i varam

Pa vidiš da se cura i slikala s autima :D nije valjda zamolila nekog da se slika umjesto nje :) iz Hr je kolko se sjećam pa slabo da je ko mogao upoznati...

hehe,upoznali su me dečki iz VW CLUBA u Hrvatskoj :lol:,a ako bude i kod vas susreta neće mi biti daleko malo navratiti kad "zategnem" ljubimce :icon_smile:,ali pod uvjetom da na tom susretu bude još koji rrado
a sad to žensko....voljela bi da sam se rodila ko muško,ali eto...ni ovako nije loše jer mi žene možemo raditi više toga odjednom (nije bezveze ono--žena drži sva 4 zida);)


hehe,ovo ste me vi natjerali da sad stavim,brkove sam obrijala prije slikanja :lol:

corradogirl.jpg


tea-1.jpg


ali nije bitna Corrado girl,već ono što nas povezuje,a to su ti auti,a Djavolice baš mi je drago što se našla još jedna cura jer inače kod nas ih nema (ne računam one koje dođu s dečkima na susrete) :cool:
moj je moto --- nemoj da ti drugi kupuje snove,ostvari ih sam i više ćeš cijeniti

ja neznam jel MUSKO ILI ZENSKO dok ne provjerim...hehe sala mala svaka ti cast a neznam sta sumnjate nidje veze da se neko predstavlja kao djevojka, ima ovakve primjerke zar nije logicnije da bi se svako pohvalio a ne fake predstavljo..al et bilo je dosta fake osoba ovdje tako da ima sumljicavih dosta..jos jednom SVAKA CAST ZA AUTA
 
ma da,eto od svih foruma ovaj mi je najbolji jer ste svi "prizemljeni i dobri",a čestitanje----to ćemo kad napravimo do kraja sve projekte i pošteno iskomentirati sve to bez dlake na jeziku :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top