corrado Vr6

corrado Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
predobar :) vidlo se već na vwcc ... 2.9 VR6 po meni najbolji sport motor do R32 u mk4 . Teško je ovo nać...
 
o vidi ima tu nas više,baš mi je drago...osnivam corrado club croatia da se vidi da ima corrado fanova i kod nas ;)
 
imam nekih dodatnih radova na njemu,definitivno mislim tapicirati sičeve u crnu kožu sa sivom sredinom od tkanine,sad trenutno ima svu svijetlosivu koja je ispucala,mjerila sam kompresiju i odlična je,no svejedno planiram vaditi motor i možda napravim generalku (to ću još vidjeti kako budem mogla financijski) da znam da je sve novo,ostalo nemam što dirati na ovom autu,nove gume i to bi bilo to[/u]
 
nitko na meni nikad ne bi ni skužio što radim,na poslu i u gradu čista šminka,ali kad sam u grabi...kombinezon i šerafciger u rukama,ne znam ni sama zašto,ali baš volim raditi sve što se tiče auta :icon_biggrin:
npr.sad se prvi put susrećem s vr motorom,jedva čekam ga rastaviti da vidim kakav je,odavno bi on bio već vani,ali treba najprije getribu van pa njega...meni je to umjetnost,trebalo je to osmisliti ;)
 
Član
corrado girl je napisao(la):
hvala,na početku sam samo tražila vr haubu za plavoga jer djeluje sportski,i na kraju umjesto toga kupila još jedan auto,imam dva rrada,a ipak toliko različita.....:icon_smile:
staviti ću još slika,ali večeras mi baš sporo učitava na forum,inače na VW croatia se moraju najprije smanjiti u posebnom programu da se stave u topic

joooj kraljice, ja bas o falcarama ti pricam na onom G60 a na ovom osvanule:D
 

MTR

Član
DA BOMB , imam test dva Corrada , negdje 1991 ili 1992 godina , auto klub je radio , skeniram vam i da vidite , vjecan auto mame mi , svaka ti cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top