corrado Vr6

corrado Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo moje frendice isto ovdje!!heh sve sam ti več rekel imaš dva prkrasna auta i pazi ih i mazi!
mada več to i radiš!!;)
 
Član
Bravo, lutko! 2 komada! Ako dozvole uvoz, zajmim pare i idem u Svabiju da uzmem jednog! Imal' ko para na zajam, vracam od prve penzije!
 
Član
Corrado16VG60 je napisao(la):
Svaka ti cast na Rradima, ehhh, moja pusta zelja...
No, reci mi, jel velika razlika kad zgazis gas izmedju Vr-a i G60?

ma normalno da je vr brzi malo al ne pretjerano mozda malo posle druge brzine , ali zvuk vr-a i ugodjaj mislim da se nemoze poredit al nikako
 
ali zvuk vr-a i ugodjaj mislim da se nemoze poredit al nikako
Za to si potpuno u pravu, samo VR ima takav zvuk...
Medjutim ja sam uvek bio za konverziju g60 u 16vg60, dobija se pouzdanih 200 konja na tockovima sa jeftinom registracijom i opet manjom potrosnjom od 2.9:icon_smile:
 
Član
Svaka cast carice, samo nastavi. Lijepo je vidjeti djevojku koja ima dva rasna primjerka :) Pozz...
 
Član
Corrado16VG60 je napisao(la):
ali zvuk vr-a i ugodjaj mislim da se nemoze poredit al nikako
Za to si potpuno u pravu, samo VR ima takav zvuk...
Medjutim ja sam uvek bio za konverziju g60 u 16vg60, dobija se pouzdanih 200 konja na tockovima sa jeftinom registracijom i opet manjom potrosnjom od 2.9:icon_smile:
[/quote

tvrde da g60 sa manjom remenicom i remapom ide na 200ks . al sve zavisi sta covjek zeli, djaba 250 ks u g60 al kad vr zabrunda :) hihihi
 
hehe,ispuštanje vode prije zime,male pripreme...pa bilo žao ne uslikati se još jednom prije nego stavim ceradu :lol:
PA152395.jpg

PA152370.jpg
 

LSD

Član
onaj.........corado je extra,ali mislim da njega ne treba komentarisati nego tebe :cool::cool:
opet extra:icon_biggrin:
a vidim imas se cim i grijati u zimi:D
:cool::cool::cool::cool:
 
Član
quattro je napisao(la):
Corrado16VG60 je napisao(la):
ali zvuk vr-a i ugodjaj mislim da se nemoze poredit al nikako
Za to si potpuno u pravu, samo VR ima takav zvuk...
Medjutim ja sam uvek bio za konverziju g60 u 16vg60, dobija se pouzdanih 200 konja na tockovima sa jeftinom registracijom i opet manjom potrosnjom od 2.9:icon_smile:
[/quote

tvrde da g60 sa manjom remenicom i remapom ide na 200ks . al sve zavisi sta covjek zeli, djaba 250 ks u g60 al kad vr zabrunda :) hihihi

džabe jaruga 2.8 je 2.8, još šestaK;);):123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top