corrado Vr6

corrado Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MTR : ovo si dobro napisao,ovi auti imaju bezvremensku liniju jer što vrijeme više ide,oni postaju još poželjniji :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
prelijep primjerak,tesko je vidjeti corrada da nije izjeban,jos 2.9 VR6:icon_sad::icon_sad: strasan
 
spašen je od ostalih jer srećom nije bio po oglasima i čovjek koji ga je kupio prije 4 god svom sinu,sin kad je položio zaželio je nešto drugo pa sve to vrijeme auto nije vožen,palili su ga ponekad da radi i nazad u dvorište :) ,zato je on čitav,inače mislim da bi bio na preši
 
stvarno prije se nađe trojka vr6 nego rrado,može se nabrojiti na prste koliko ih ima,ili piše vr6 na njima....a tog motora nigdje
 
svaki dan kad ga vidim u dvorištu...ne mogu vjerovati da ga imam jer da mi je netko rekao da ću ga naći,nasmijala bi se i ne bi vjerovala ;)
prije sam maštala o rradu crnom kao noć,agresivan,ono da na prvi pogled izaziva neki strah i kad mu se doda gas da se naježim..i nađem plavog i mislila sam od njega napraviti sve što sam zamišljala i na kraju kad sam promislila,bilo mi je žao fantazirati na nečemu što je izvorno i obećala sam sebi da kad nađem još jedan dobar,da ću imati dva i taj drugi biti će "strava",i to je bilo to- ljubav na prvi pogled
...ti auti izražavaju moju osobnost i stil....volim aute koji su "legende" i imaju ono nešto,a upravo ovi auti su savršeni za mene jer imam sve što poželim - aute koji su rijetkost na cestama,osim odličnog izgleda imaju i "srce" pod haubama da čak ni novi auti im ne mogu ništa (govorim o nekoj srednjoj klasi),a da ne govorim o opremi
...netko bi za 8 000 eura + naknadnih ulaganja koja vrtoglavo rastu,kupio nešto novo,ali taj vozi serijalu koja onog dana kad izađu iz salona gube na vrijednosti....a ja imam dva prekrasna auta ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top