corrado G60

corrado G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
aha,imam dva rrada :icon_smile:, trenutno sve ulažem i radim na tom plavom da ga što više pripremim za sljedeći VW susret u Karlovcu, a vr-a ću sređivati kad riješim ovog tako da se posvećujem svakom individualno.....jako sam sretna što sam na neki način upotpunila kolekciju auta koji su moj životni san i možda smiješno zvuči,ali ti auti ostaju u trajnom vlasništvu jer se mogu zamisliti da to vozim dok god bude dijelova za njih (a toga će uvijek biti );)
sve što sad radim i stavljam,želim da bude vrhunsko,od laka protiv ogrebotina,specijalni narudžbi rezanja laserom plastičnih dijelova koji će na kraju biti kromirani,niklovanje motora....cijela generalka da znam da je sve novo u njemu,pa te felge koje tražim (nema ih kod nas,ali sam angažirala sve moguće ljude da to mi nađu )....uglavnom neću dodavati nikakve plastike jer onda bi ovaj auto izgubio svoj sportski oblik i postane kao igračka....prekrasna boja,gewinde i prave felge i auto će biti tip-top ;) [/u]
 
Član
SVAKA CAST
auto je super imao sam prliku probat vr6 stvarno je jako ludooooooo
ali ali ali ali
nije kao moj 2.0 16 v
Tigrica koja ti sigurno nebi dala doci do daha..:icon_smile:

A SIGURNO NI JA :lol:
javi se :D
 
RICO je napisao(la):
SVAKA CAST
auto je super imao sam prliku probat vr6 stvarno je jako ludooooooo
ali ali ali ali
nije kao moj 2.0 16 v
Tigrica koja ti sigurno nebi dala doci do daha..:icon_smile:

A SIGURNO NI JA :lol:
javi se :D

jednom sam radila nekom dečku 2.0 16v corrado,pa sam imala priliku ga i provozati,prednosti su da ti je lakše naći dijelove,a s tim i jeftinije za razliku od G60 i Vr-a
sve priznam i veliki respect,samo da se ne stavljaju dizeli u aute s tradicijom ;)
 
Član
moj drug je imao extra sredjenog corrada prvo G60 pa ga slupao i sad je kupio VR6 sa full opremom,po meni najlepsi auto...cuvaj te automobile
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top