corrado G60

corrado G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
riječ je o orginal corradu G60,91 god,full oprema,izvornih 180 000,druga sam vlasnica,imala sam sreću da sam ga kupila od prvog vlasnika i sve na njemu je tvorničko pa čak i auspuh,trenutno ga nanovo farbam u istu boju koju je i imao jer mi je predivna,samo ću staviti lak protiv ogrebotina,niklovati motor i punjač,staviti gevinde i obavezno jedne "prave" felge da više dobije na robusnosti.....
 
Član
Strašna pila :cool: vrlo uščuvana izvana a i respekt na interijeru.
Bdw. pošto je sve tvorničko na autu ,nisi ništa napisala koliko je to jako :icon_biggrin: (motor,konjići,moment,ccm,top speed itd.)

Sve najbolje u daljnjem radu:cool:
 
Početnik
predobar...fabrika,nema dalje...jedan od rijetkih da nije prosao kroz ruke nekog chunera..svaka cast,samo bolje felge i malo u pod..a i bez toga je predobar...svaka cast!
 
he he.....G60 ti ima 160 ks,a za njega tražim neke felge koje nisu serijala,pa tako da me izluđuje ta potraga...našla sam neke i od svih baš tih nema kupiti kod nas pa ovih dana kontaktiram inozemstvo samo da ih nađem....
moja sreća da je taj prvi vlasnik stariji čovjek i u voznom parku ima više auta,pa ovog je rijetko kad vozio
kad sam ga kupila,na autoputu sam ga isprobala i vozila 220km/h,s tim da on može još,ali nisam htjela pretjerivati jer tad sam ga prvi put vozila,mogu samo reći da doslovno "kuje" za sic i onaj tko kaže da je inače G60 problematičan,nije točno jer ako ti održavaš taj auto,konkretno repariraš G-punjač i promjeniš onaj mali remen,taj auto je ko satić ;)
 
Super Moderator
ovako je najbolji nista ne treba dirat ;)
samo felge BBS obavezno sa nekim falcom il bar nabavi cepove za ove ;)
ja apsolutno nista vise ne bi diro samo popravio ovih sitnica poput ovih zmigavaca i ove steke od vrata unutra vidim da ne stoji kako treba
jos tih sitnica ako ima poput rucice mjenjaca i sta ti ja znam
a vidim da je karman :D
extra autic nek je sa srecom ;)
 
lijep je osjećaj,on onako nizak,a ima ga naprijed i nazad...kao mali bolid
a ne razumijem one koji u ovakve aute strpaju 1.6 dizel i kažu imam rrado,ovaj auto ima baš sportsku liniju i može se reći da od svih VW modela ovaj najviše privlači poglede i takav auto zaslužuje tvorničke motore,a ne da ne možeš preteći ni kamion

već ja imam sve novo što se treba promjeniti,samo tražim nove maglenke da mi budu kristalne...polovne su matirane,a to ne bi....našla sam savršene felge za njega,samo pitanje kako do njih :icon_sad:
što se ostalog tiče od plastike za ručnu pa nadalje,to sam sve kupila u servisu
 
Član
Prelijep primjerak cuvaj ga kao i prosli vlasnik. P.S nije ti trebalo odmah 220km/h ako kazes da nije puno vozen jer kozne sajtne na laderu su se ipak malo ukrutile od stajanja,neka ga malo dok "nalegne".Uostalom sve naj;)
 
TDi Power je napisao(la):
Prelijep primjerak cuvaj ga kao i prosli vlasnik. P.S nije ti trebalo odmah 220km/h ako kazes da nije puno vozen jer kozne sajtne na laderu su se ipak malo ukrutile od stajanja,neka ga malo dok "nalegne".Uostalom sve naj;)


to je bilo samo na početku jer autocesta je bila savršena za probnu vožnju,inače po ovim okolnim cestama sigurno ne bi tako :)
 
Član
corrado girl je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Prelijep primjerak cuvaj ga kao i prosli vlasnik. P.S nije ti trebalo odmah 220km/h ako kazes da nije puno vozen jer kozne sajtne na laderu su se ipak malo ukrutile od stajanja,neka ga malo dok "nalegne".Uostalom sve naj;)


to je bilo samo na početku jer autocesta je bila savršena za probnu vožnju,inače po ovim okolnim cestama sigurno ne bi tako :)

Ta te savrsena cesta mogla kostati:icon_smile:,ali sve je sada vidim hvala Bogu ok;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top