corrado G60

corrado G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sad ću početi stavljati slike što se sve radi na njemu,sad je ostao samo kostur,nevjerovatno zvuči,ali taj auto nema ni kapi hrđe...a ni ja ga neću voziti zimi zbog soli i kamenčića da ga ne obijaju,mislim da u bolje ruke nije mogao doći :icon_smile:
više pazim na aute i kupujem im nego sebi....
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Prelijep primjerak cuvaj ga kao i prosli vlasnik. P.S nije ti trebalo odmah 220km/h ako kazes da nije puno vozen jer kozne sajtne na laderu su se ipak malo ukrutile od stajanja,neka ga malo dok "nalegne".Uostalom sve naj;)


Uh uh ..sta tebe briga kome sta treba naleci :lol:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Prelijep primjerak cuvaj ga kao i prosli vlasnik. P.S nije ti trebalo odmah 220km/h ako kazes da nije puno vozen jer kozne sajtne na laderu su se ipak malo ukrutile od stajanja,neka ga malo dok "nalegne".Uostalom sve naj;)




:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: blento
 
Član
Corrado je uhhhhhhh :cool:

Svaka ti čast......kakva auta ti imaš.....:icon_smile:

Da li se želiš udati za mene :icon_biggrin:
 
Član
corrado je predobar jedva cekam da ga vidim ofarbanog i sa gewindama,a fele samo s falcom po mogucnosti negdje 9 jota:D
 
elmo je napisao(la):
Corrado je uhhhhhhh :cool:

Svaka ti čast......kakva auta ti imaš.....:icon_smile:

Da li se želiš udati za mene :icon_biggrin:


e ovakvih ponuda sam imala dosta :).....samo što ti je zeznuto,kad bi se udala onda se sve dijeli po pola,pa se na kraju ja slikaj na biciklu :lol:

evo ovako,ovo su felge mog života i ako itko zna gdje bi ih mogla kupiti,neka mi se obavezno javi....hoću samo ovakve identične 16" s 4 rupe i nijedne slične.....
 
Član
corrado girl je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Corrado je uhhhhhhh :cool:

Svaka ti čast......kakva auta ti imaš.....:icon_smile:

Da li se želiš udati za mene :icon_biggrin:


e ovakvih ponuda sam imala dosta :).....samo što ti je zeznuto,kad bi se udala onda se sve dijeli po pola,pa se na kraju ja slikaj na biciklu :lol:

evo ovako,ovo su felge mog života i ako itko zna gdje bi ih mogla kupiti,neka mi se obavezno javi....hoću samo ovakve identične 16" s 4 rupe i nijedne slične.....




Jedna informacija za tebe , imovina stečena u braku (zajednički) je jedno, a imovina stečena prije braka je drugo i ona se ne dijeli, djeli se ona prva zajednička :icon_smile: možeš se slobodno udati :) ostat će ti auta u slučaju razvoda ;)

a za one felge koje želiš samo jedno imam reći:

"i tata bi sine"
 
Član
Corrado je super, mogu mislit kako ide...Boja je extra, pametno sto neces da je menjas....I okaci slikice motora, da vidimo kako izgleda luda mahina :D
 
Član
Perverzija je i sada a mogu misliti kakav ce biti kad ga zavrsis sretno planovi mi se svidjaju! Pozz
 
stavila sam neke fotke na auti i projekti topicu,nastavak slijedi ubrzo....
hehe,ne zovem se ja bezveze corrado girl što u prijevodu znači da sam zauzeta :icon_smile:
 
Extra autić ;) boja i unutrašnjost mi se posebno sviđa od svega, odlično stvarno :icon_smile: sretno s autom i u potrazi za tim felgama :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top