corrado G60

corrado G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a o felgama mislim svaki dan - kad odem spavati i pomislim na njih čim se ustanem....kad bi to još kupila,mislim da bi bila najsretnija osoba na svijetu :lol:
 
Početnik
predobar autic svaka cast, rijetkost ga je vidjeti u BiH, a vjerovatno i u Cro... cuvaj to dobro. sve najbolje u nastavku.
 
a stvarno ovih auta je sve manje na cestama :icon_sad: i ono što bude dobro,uzmu dečki i rijetko koji da ga ne slupa ili napravi neku manju "tetovažu" za uspomenu...uglavnom iz ruke u ruku,ali naravno ima iznimaka kojima je to životni san i stvarno se trude te aute dovesti u zavidna stanja,i što je najbolje ne prodavaju ih ni pod koju cijenu ;)
rrado je pristupačan,ali baš onaj bolji nijedan nije ispod 4 000 eura s tim da i na tom ima radova...od svih VW za njega ne postoji riječ zamjensko što se tiče limarije,a u većini slučajeva i ostalog...ali vjerujte vrijedi uložiti sve novce jer užitak i respect koji pruža ovaj auto ne može se mjeriti s ničim........
zato onaj slogan IZ LJUBAVI PREMA AUTOMOBILU ;)
 
Član
corrado girl je napisao(la):
a stvarno ovih auta je sve manje na cestama :icon_sad: i ono što bude dobro,uzmu dečki i rijetko koji da ga ne slupa ili napravi neku manju "tetovažu" za uspomenu...uglavnom iz ruke u ruku,ali naravno ima iznimaka kojima je to životni san i stvarno se trude te aute dovesti u zavidna stanja,i što je najbolje ne prodavaju ih ni pod koju cijenu ;)
rrado je pristupačan,ali baš onaj bolji nijedan nije ispod 4 000 eura s tim da i na tom ima radova...od svih VW za njega ne postoji riječ zamjensko što se tiče limarije,a u većini slučajeva i ostalog...ali vjerujte vrijedi uložiti sve novce jer užitak i respect koji pruža ovaj auto ne može se mjeriti s ničim........
zato onaj slogan IZ LJUBAVI PREMA AUTOMOBILU ;)

:cool:
 
Te feluge sto trazis su RH, imao je neko na BH Tuning prodavao bas taj model alu 17-ke, al mislim da nema vise, imas ovdje u temi, isto su RH ali malo drugaciji model, nije poliran falc, 16-ke 9J pa pogledaj:

http://www.bhtuning.com/prodaja-zamjena-alu-felni-mladen-t-25811.html
 
Black devil : za vw od malih nogu,toliko sam vidjela auta u grabi da mogu reći da oni imaju najbolju limu (mislim na starije modele),a to se vidi i po cijenama polovnih....a za rrado kad mi je jedan došao u garažu i kad sam vidjela tu liniju,još se provozala....rekla sam u sebi BITI ĆEŠ MOJ KAD TAD i eto tako i bilo,samo sam poduplala porciju užitka ;)

e da i moj crni vr se zove Black devil :icon_smile:
 
Član
Stani ti sada imaš dva Corrarda koliko sam skužio, jednoga VR i ovoga i oba radiš istovremeno je li :icon_question:
 
Član
sretno vidise da nas je malo sa koradima imam i ja jednoga al je kod mene 16v nije cak ni vr ni g60 al leti gradom sam ga dero bez serva sto je jebeno motati 160 samo leti mogu ti reci a ovaj i grada smoga provozacu te ja na zadnjem sjedistu koje je koZno hahah al tebi svaka cast cura a voza ovakvu zvijer svaka ti cast jos jednom joj jest mi zao mog siroka kojeg prodadoh jedan od najacih je po izgledu u cijeloj BH sve klasicno samo 15 ke felge ma strojka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top