clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
niksa je napisao(la):
Sta ces bolan prelaziti, nista ne diraj Koliko je kostalo zadovoljstvo, a koliko opruge, moze i pm Odlicno radis samo naprijed ;)
Jedan savjet a ti kako hoces Nemoj prodavati orginalne dijelove Trebace ti sutra kada budes htjeo prodati auto, a ovo sto sada ulazes uvijek ces moci prodati ;)

nekakva je cudna boja nije ni crno bas ni sivo a jos ima neke sljokice kako metalik boje...a plastika je ABS...a sve je slozeno od starih djelova za sad :icon_smile: a to je dobra ideja da moze neko kupiti auto sa dva setupa :cool:
 
Član
dobarr jarane ko sto sam ti i reko u BBi hehe :D ;) samo je ova boja mu dobra pravo nevidi se to bas na slikama ;)
 
Član
na montirana maska evo par slikica kako je ispalo :icon_smile:

9qfl3c.jpg


w1eiyt.jpg


k71v5.jpg


evo jedna kako su se uklopile opruge :D


online photo sharing



ediedo je napisao(la):
dobarr jarane ko sto sam ti i reko u BBi hehe :D ;) samo je ova boja mu dobra pravo nevidi se to bas na slikama ;)

a ti si :D

hvala:icon_smile: ma mnogo je ljepsi u zivo nego na slikam... jos kad pobudali pa pozeleni:lol::lol:

30m9wnm.jpg


120s67d.jpg
 
Član
Odličan, samo bih ja skino ovaj tribal sa haube, a masku ako ćeš farbat, prvo šmirglanje pa primer, pa opet šmirglanje pa crni i bezbojni lak ;)
 
Član
E jes upravu si,potvrdjujem :)

a i ja hocul sta reci necu ma hocu reko dobsr je covjek neki cim je dobro sredio auto :D

heh

Sretno ;) ;)
 
Član
ucini s farovima isto sto si i prosle, mislim da bi bilo punooo ljepse, ovako oni bas puno dolaze do izrazaja
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Odličan, samo bih ja skino ovaj tribal sa haube, a masku ako ćeš farbat, prvo šmirglanje pa primer, pa opet šmirglanje pa crni i bezbojni lak ;)

hvala,predomislio sam se sto se tice farbanja fino se uklopila maska :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
ucini s farovima isto sto si i prosle, mislim da bi bilo punooo ljepse, ovako oni bas puno dolaze do izrazaja

mislim da nema potrebe to raditi na ovakvim farovima :icon_smile:
 
Član
ja bih to uradio jer previse sljaste, onako kad je bila folija bilo je extra, mislim da bi i sad bilo premocno, nekako mu dark stoji pravo dobro
 
Top