clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
eto skinute tetovaze i onaj naljepnica BIH i temeljito opran od zimske soli i spura odradjena sad je ko strijela:icon_smile::123:
 
Član
Crazydeaf je napisao(la):
Sinoc vidio sam te u 23h na nadzarici :D extra farovi :D samo malo da spustit ;)

jeste, hvala brate :icon_smile:
spustio sam prednji kraj oprugama al nisam zadnji cekam kad budem mjenjao zimske gume pa onda kad stavim manji profil gume...;)
 
Član
znaci skinute tetovaze,odrazdjen carbon na haubi i bad look,ofarban znak clio u crnu i
stavljene nove stopke crne-krom posto su i farovi isto crni krom da bude u kompletu
evo par slika kako je ispalo :icon_smile:



4vfx9d.jpg


21kyqef.jpg


sligbt.jpg


24ned77.jpg


34oonef.jpg
 
Član
Ovo kao moje stope bas se isticu..nema sta dobro je ovo jos prvom prilikom pragove skini i bice lutka.. + kad ga spustis bice on drama ;)
 
Član
Najiskrenije ljepseg Klija u BiH nema...Ili ako ima ja ga vidio nisam..Jos samo pragove i :cool::cool::cool: Svaka cast na ulozenom novcu,trudu,vremenu ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Ovo kao moje stope bas se isticu..nema sta dobro je ovo jos prvom prilikom pragove skini i bice lutka.. + kad ga spustis bice on drama ;)

jesu :icon_smile:

ma nije da se isticu vec ubise ovi ledovi na semaforu stao na kocnicu i gledam iza lik skilji na oci :lol:;)

Little Dragon je napisao(la):
a gledaj ljepote bez tetovaza , jos pragove druge da stavis i to ce bit vrh

jeste ;)
 
Član
hahha maloprije sam te upratio ja dosao da radnju zatvorim kad ti prodje..a znam ne vidi raja iza koliko jako rade stopke inace jedan detalj ove stopke su radjene za Clia 2 ph1 a ne za naseg ali rpemjestanjem dvije zice onda za zadnja poziciona rade maglenke zato su i tako jake. ali da se to rijesiti samo kad nadjem vremena :D a nema sta clio bombon :D
 
Član
soffa je napisao(la):
bez ove tablice jos ljepsi e to sam i govorio za haubu..samo malo spustanja i sire gume..:cool:

eh daje voziti bez tablica :lol: to sam i ja kontao al sam mislio prvo dvije sire pruge da uradim pa na kraju citavu haubu uradio:lol: :cool: a krajem mjeseca ili pocetak sljedecega idu sire guma sa manjim profilom i nazad ubacujem isto WEITEC opruge ;)



D_cash je napisao(la):
hahha maloprije sam te upratio ja dosao da radnju zatvorim kad ti prodje..a znam ne vidi raja iza koliko jako rade stopke inace jedan detalj ove stopke su radjene za Clia 2 ph1 a ne za naseg ali rpemjestanjem dvije zice onda za zadnja poziciona rade maglenke zato su i tako jake. ali da se to rijesiti samo kad nadjem vremena :D a nema sta clio bombon :D

ma vidim ja danas krenuo da ih postavim i prvo primjetio ono ih samo onako postavio kad malo krace od fabrickih prema doljnjoj karambolci:lol: ma danas ih skopcao kad nece da rade reko nisu ispravne sjebao se bio kad vidim gore dvije sijalice od rikverca i zmigavca :lol: i morao sam sve pinove izmjenjati dok nisam potrefio pravu konbinaciju sve da radi u jednom momentu zmiga mi svjetlo od pozicije:lol::lol: al nisam znao za to;) na kraju sam sve utrefio:icon_smile:


Benny_BMW je napisao(la):
Najiskrenije ljepseg Klija u BiH nema...Ili ako ima ja ga vidio nisam..Jos samo pragove i :cool::cool::cool: Svaka cast na ulozenom novcu,trudu,vremenu ;)

ma ima ih samo su jos u pripremi dok se zavrse bice super:icon_smile: hvala brate:cool:



Crazydeaf je napisao(la):

;):123:
 
Član
danas sam odradio 2 stickera orginalna renaultova samo sto sam boju mjenjao mjesto zute oko F1 stavio zelenu nijansu koja mi je na kljestima i oprugama:icon_smile:

evo par slika kako je ispalo mada sam slikao na brzaka a i auto je bas prljavo od kise
al bice boljih slika cim malo ugrije:lol:

o56ngj.jpg


2wgry1z.jpg


ohk86r.jpg


1nzg8y.jpg
 
Top