clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
Joj što se svi boje spuštanja i ceste uz malo pažnje
se vrlo lako može voziti nisko auto kod mene je prednji
branik bio 8cm i stom visinom sam prešo po balkana,a vjeruj
mi nema gadniji puteva od Vojvodine sva im je cesta propala
od teški mašinerija tj. poljoprivredni vozilica...;)
 
Član
Kod boje je TED 99 :p aa nema sta farovi legli ko budali samar :D stvarno auto dosta bolje ovako , kao sto su ti rekli pragove out i tetovaze takodjer . ako vec trazis masku od sporta 172 onda ganjaj taj neki pravac bez suvisnih pragova i sitinica a nema sta bice on bombona , ako hoces opruge jbg ako ne izlete sacekaj moje dok gewinde ne uzmem i imas ih povoljno i samo nabavi 195/50 R15 gume i eto ga to ej to :D
 
Član
saleee je napisao(la):
Joj što se svi boje spuštanja i ceste uz malo pažnje
se vrlo lako može voziti nisko auto kod mene je prednji
branik bio 8cm i stom visinom sam prešo po balkana,a vjeruj
mi nema gadniji puteva od Vojvodine sva im je cesta propala
od teški mašinerija tj. poljoprivredni vozilica...;)

ja sam jednom naletio u baru koja je izgledala bezazleno a bi oje jedini put do odredjenoga mjesta i to je jedini put kad mi je drago sto auto nije bio spusten:icon_smile: a nije samo cesta problem vec je i problem odma je covjek ogranicen kolko ce osoba stati u auto ...



D_cash je napisao(la):
Kod boje je TED 99 :p aa nema sta farovi legli ko budali samar :D stvarno auto dosta bolje ovako , kao sto su ti rekli pragove out i tetovaze takodjer . ako vec trazis masku od sporta 172 onda ganjaj taj neki pravac bez suvisnih pragova i sitinica a nema sta bice on bombona , ako hoces opruge jbg ako ne izlete sacekaj moje dok gewinde ne uzmem i imas ih povoljno i samo nabavi 195/50 R15 gume i eto ga to ej to :D

trebao si jos malo sacekati mogao si sta i para uzeti za kod boje :lol::lol: ma vidio si prvi sve uzivo :icon_smile: a sto je naj vaznije ja sam prezadovoljan..a maska je vec narucena samo je pitanje dana kad ce doci :icon_smile: a te sitnice ce se polako resavati do ljeta ce sve biti na mjestu abd ;)
 
Član
clio danas spusten WEITEC oprugama zajedno sa amortizerima nekih 7cm a nekim cudom se i boja opruga poklopila kao boja kljesta

:icon_smile:


28k0y9h.jpg


a stare su oruge ostale isto na amortizerima tako da je lako zamjeniti nekih 10min :icon_smile:

prije kako je izgledalo

2962jav.jpg


sa novim oprugama

259bghd.jpg
 
Član
niksa je napisao(la):
Imao sam negdje kutiju bas od tih opruga sto su ti sada na autu :lol: Samo naprijed :cool:
hvala druze
i kakve su :icon_question: daj podjeli iskustvo..


ArminM je napisao(la):
ukupan dojam auta ti definitivno kvare ti ogavni pragovi, ostalo sve je tip top, svaka cast;)
hvala:icon_smile:

cekam da ugrije dobro da se isprave na suncu:lol::lol: ma neka ih jos malo..
 
Član
sever1n je napisao(la):
niksa je napisao(la):
Imao sam negdje kutiju bas od tih opruga sto su ti sada na autu :lol: Samo naprijed :cool:
hvala druze
i kakve su :icon_question: daj podjeli iskustvo..


ArminM je napisao(la):
ukupan dojam auta ti definitivno kvare ti ogavni pragovi, ostalo sve je tip top, svaka cast;)
hvala:icon_smile:

cekam da ugrije dobro da se isprave na suncu:lol::lol: ma neka ih jos malo..





Nadam se da ce i tetovaze spast kad ugrije :p
 
Član
stigao paket:cool:
1zxs74x.jpg


















taraaaaaaaa:icon_smile:

be8uwg.jpg


samo neznam bil ga presao da uzmem crni sprej jednom:icon_question:
 
Član
Sta ces bolan prelaziti, nista ne diraj Koliko je kostalo zadovoljstvo, a koliko opruge, moze i pm Odlicno radis samo naprijed ;)
Jedan savjet a ti kako hoces Nemoj prodavati orginalne dijelove Trebace ti sutra kada budes htjeo prodati auto, a ovo sto sada ulazes uvijek ces moci prodati ;)
 
Top