clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
evo kolgea nasao sliku kao moje felge samo ispolirane( zamalo ga ne pitah koja je cjena i ko ih prodaje i skontam da su iste kako moje :lol:) pa da podjelim sa vama kako ce izgledati


qna0yt.jpg



jedva cekam da zasjaju:icon_smile:
 
Član
Sreca pa Puki nije stavio prava na slike kao IGY :D ugl evo ovako trebaju da izgledaju+ ja bi sigurno ganjao ljetne 195/45 R15 ili 50 da bi se felga jos vise istaknula i naravno opruge ili gewinde ..tj ako ih ja budem uzimao lako cemo se dogovoriti za moje opruge ali to je sve pod ALI :D nema sta fino to napreduje steta sto snijeg pokvari ono sto smo planirali ali ima vremena tako da se sve moze uraditi :D;);)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Sreca pa Puki nije stavio prava na slike kao IGY :D ugl evo ovako trebaju da izgledaju+ ja bi sigurno ganjao ljetne 195/45 R15 ili 50 da bi se felga jos vise istaknula i naravno opruge ili gewinde ..tj ako ih ja budem uzimao lako cemo se dogovoriti za moje opruge ali to je sve pod ALI :D nema sta fino to napreduje steta sto snijeg pokvari ono sto smo planirali ali ima vremena tako da se sve moze uraditi :D;);)

nemamo se sat dogovoriti smatrajih prodatim:lol:
ma samo polako doce sve na svoje mjesto:icon_smile::123:
 
Član
D_cash je napisao(la):
Mjera je ovako samo drugi put mi se javi da to uradim kako treba :p u photo shopu naravno ;)

:lol:

ma dobro je ispalo ko je radio:lol: definitivno moram ukoniti tabilce XD



ocuuuuu ovakve farove:icon_cry:

2upy2h3.jpg
 
Član
evo danas legao novi sportski lonac :icon_smile: sve je super ispalo ja prezadovoljan zvuk je kako sam i planirao veoma dubok i nije pistav sto je naj bitnije:lol: ukopljen kao i sto je stario bio na isto mjesto i iste sarafe i izlazna cjev sakrivena kao kod staroga nisam htjeo da ide kroz karambolku... i majstor je za pohvalu sve je leglo na svoje mjesto:icon_smile:

stari auspuh



novi
1jrnl5.jpg


34xqgis.jpg


2iw0cnm.jpg


33vgcxg.jpg


j97ms5.jpg
 
Član
kontao sam da uradim 2 stickera na fazon monster energy prvi bi bio na haubi crni iz 3 djlea koji praze monsterov logo one 3 parnice a drugi bi bio na vjetrobranskom staklu prednjem i pisalo bi samo monster energy njihov logo, otprilike bi ovako izgledalo kao na slici sa sa tim da slika je lose uredjena :lol:



2nvrpsj.jpg




14xijrk.jpg


ili bez ovoga stickera na vjetrobanu

2usjqyr.jpg
 
Član
fin poso, sto se tice stikera bolje nemoj, ti veliki stkeri vuku na one reli automobile i te stvari, jedino ako te lozi to ti onda i radi, ako mene pitas uradis neki manji stiker nazad , al sa "velikim" znacenjem i to je to, al opet svako radi kako oce ;)
 
Član
Blasko je napisao(la):
fin poso, sto se tice stikera bolje nemoj, ti veliki stkeri vuku na one reli automobile i te stvari, jedino ako te lozi to ti onda i radi, ako mene pitas uradis neki manji stiker nazad , al sa "velikim" znacenjem i to je to, al opet svako radi kako oce ;)


ma dobro cu da skontam danas sam isao da pitam izadje oko 30km da se urade obadvije naljepnice :icon_smile:
 
Član
evo jedan malo drugaciji prijedlog... mislim da bi ove "spure" bolje stajale nego veliki monter energy sticker,ak ces vec ganjati taj race-fazon:
o52d1s.jpg

258t0js.jpg
 
Član
dobar je clio, a sta si stavljao na farove,jesil ovo ti zatamnio ili si vozio kod nekog da ti zatamni, kako svijetli, kolika je razlika po noci.
 
Član
@vozdrulja
da je coupe ovaj moj zelembac stavio bi ove preko vrata sto ide fino izgledaju al mi nekako ne ide posto je sa 4 vrata :icon_question:
tako da ako budem radio ovo fino izgleda mozda samo ovu na prednju sofersajbu staviti stiker samo neznam kako se drzi da ga ne guli brisac,jel ko imao iskustva sa tim:icon_question:

@xxfmanxx
zatamjeni su folijom za farove dark light i osjeti se razlika ako su obicna svjetla po noci ja sam vozio i sa obicnima a kako sam uradio xeneone
taman je al sad cu naj vjerovatnije raditi dark black mjesto ovih folija kontao sam uraditi i zadnje stopke i maglenke u isto :icon_smile:
a radio mi je priljatelj koji se bavi tim poslom zatamnjivanje auto stakala i postavljanje carbon folija mada nije tesko ni sam postaviti nije neka pamet....

http://www.youtube.com/watch?v=8fQNBcKjNgM
 
Član
oki doki hvala za info, svidja mi se kako izgleda, a meni su svakako farovi malo pregazeni vremenom hehe, pa sam konto da ovako malo to zakamufliram. :icon_biggrin:
 
Top