clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
Odlicno to tebi ide;)
Lip je sjeo samo tako i malo na kojem autu ne izgleda dobro.
Koja je cijena i gdje si narucio ,ako nije problem ?
Jeli ga bio problem upasati?
 
Član
kula307 je napisao(la):
Odlicno to tebi ide;)
Lip je sjeo samo tako i malo na kojem autu ne izgleda dobro.
Koja je cijena i gdje si narucio ,ako nije problem ?
Jeli ga bio problem upasati?

havala druze;)
ma stvarno mu je legao bas sam se odusevio iznad ocekivanoga:icon_smile: i stvarno je puno ljepe nego na slikama ... a narucio sam ga u ASA auto cjena je bila 75km a sad je nesto snizeno tako da je 71,70km i ceka se 7 dana dok dodje:icon_smile:
a veoma je lako za za postaviti ja sam ga postavio za 10min bez zurbe...samo sto je bio duzi na stranicama isao mi do guma duzinom i samo sam odrezao do kraja blatobrana onaj visak sto je isao..
 
Član
Kao sto sam ti i rekao legao je dobro samo da je dublji ne bi bilo boljeg :D
A jesil to ti poceo da radis ili ti je Isko postavio lip ?
Ugl nema te nigdje ni da zoves nista , bas sam bio na poslu prije 2-3 dana gledam nema te ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Kao sto sam ti i rekao legao je dobro samo da je dublji ne bi bilo boljeg :D
A jesil to ti poceo da radis ili ti je Isko postavio lip ?
Ugl nema te nigdje ni da zoves nista , bas sam bio na poslu prije 2-3 dana gledam nema te ;)

radi se punom parom, pa imas broj okreni :lol: radim sad do nedelje..a kod iska mi je radionica :icon_smile: fino digao auto na dizalicu i sarafanje... 5-6 sarafa i aku busilica i udri:cool:

evo jos par stvari sto ce se raditi nekad sad :icon_smile:

coming home leaving home sistem na pozicije i maglenke kao na ovom klipu

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JqKt4CtCzFE[/video]

i na red je dosla malo unutrasnjost znaci radice se volan ponovo presuci u kozu sa gornje i doljnje strane ce biti obicna koza a sa strana sa rupicama i rucica mjenjaca ide u kozu i rucna kocnica:icon_smile: i idu nove crne patosnice renault sport

i bedz na volan od aluminijuma poput ovoga

8600427600_7561a4df90_c.jpg
 
Član
[/quote]

havala druze;)
ma stvarno mu je legao bas sam se odusevio iznad ocekivanoga:icon_smile: i stvarno je puno ljepe nego na slikama ... a narucio sam ga u ASA auto cjena je bila 75km a sad je nesto snizeno tako da je 71,70km i ceka se 7 dana dok dodje:icon_smile:
a veoma je lako za za postaviti ja sam ga postavio za 10min bez zurbe...samo sto je bio duzi na stranicama isao mi do guma duzinom i samo sam odrezao do kraja blatobrana onaj visak sto je isao..

[/quote]

Hvala za info i sretno u dalnjim radovima prijatelju;)
 
Član
evo mali update , volan je zavrsen presvucen u kozu kao sto sam i govorio, rucicu nisam uspio skinuti da je presvucem u kozu tako da cu neku novu uzimati po mogucnosti samo kuglu metalnu, sutra bi trebali biti gotovi stikeri renault sport mali , patosnice stigle , ceka se jos coming home-leaving home sistem i jos jedno malo iznenadjenje ustvari dva..:icon_smile:

ako ko zna gdje se ta kugla mjenjaca moze kupiti ili ako neko profaje moze u pp dogovor..
 
Član
danas kupljena nova rucica, staru sam jedva skinuo morao sam je rezati bonsekom da bi je skinuo :lol: al na kraju je ispalo :cool: cekaju se jos ostale stvari da stignu...
 
Član
kakvu si uzeo rucicu, i ja sam svoju rezao bonsekom i lik mi na otpadu skide citavu s nekog klija, i ja je zalijepim samo kod sebe evo i dan danas stoji ;)
 
Član
jedva sam nasao rucicu i to za lift rikverc sve su ostale obicne..nisam ima neki veliki izbor bila ova kromirana sa karbonom tako da ce posluziti dok je ne presvucem u kozu uglavnom bolja je od prosle bar ovu mogu lagano skinuti sa inbusom samo odvrnem :icon_smile: i bile neke sa led sijalicama to mi papanki nekako bilo ko jelka sljasti :lol::lol:

onda si bas imao srece da je tako skine a da mu ne pukne ;) posto se bas tesko skidaju vecinom se mora rezati...samo nisi trebao ljepilom ako je nekad budes mjenjao moraces je rezati opet :lol: trebao si ubaciti komadic 3m duplofana:cool:
 
Član
evo par slikica sa styling show-a terme

30982_7_Styling_Show_Termalna_rivijera_Ilidza_9.jpg


30982_7_Styling_Show_Termalna_rivijera_Ilidza_9.jpg


30982_7_Styling_Show_Termalna_rivijera_Ilidza_9.jpg


nije lose bilo , samo po mom misljenju dosta je bilo starijih automobila i najvise od tunirahin je bilo VW-ovih :icon_smile: i prevruce je bilo kad sam dosao kuci skontao sam kolko sam izgorio:lol: i naravno par finih momaka sa foruma d_cash, samky , i nas zamjcek i da pohvalim auto mu je ko bonbona sve pohvale:cool: samo da zavrsi sto ima u planu :icon_smile: a d_cash citava ekipa oko njega ko kad sumaher uleti u pit box pa svi oko njega ,odvrcu ,zavrcu itd.. cestitke za pehar i ogroman potencijal i da ga pokaze abd u zenici:cool::cool: i naravno upoznao sam jos par momaka extra ..sve u svemu odlicno za prvi put...
 
Član
Stvarno nema sta tek kada je dB zavrsio odahnuo sam i malo popricao sa rajom , vidio si kakva je frka bila i sve ostalo a bilo je nesto kao pit stop :D haha ugl hvala ti na cestitkama za pehar i aBd u zenici pokazem pravu vrijednost setup-a tj zavrsio sam i cinceve danas tako da vidjet cemo sta i kako ..
Dragon rekao sam mu ja dodje kod mene ja mu ih dzaba skinem plus dobije gratis farbanje drugih pragova :D ;);)
 
Član
evo par prerada sto sam govorio malo sam se posvetio unutrasnjosti znaci volan presvucen u kozu , zamjenjena rucica mjenjaca,nove patosnice,stickeri,led sakriven u tablice(vidljivo samo po noci),ukrasne lajsne od instrumental table presvucene u crom carbon lakirani , mada je opcija bila bruseni titanijum pa sam odustao posto nije za ovoliko oble povrsine... a i rucice za otvaranje vrata ,pipak od rucne,mjenjac i znak na volanu su u kromu pa sam to pratio...ukrasi za papucice kupljeni samo nisam jos postavio i coming-leaving home nije uradjen lik me evo vec 3 sedmice zavlaci...

evo par slika kako je ispalo..

IMAG0814.jpg


IMAG0820.jpg


IMAG0813.jpg


IMAG0808.jpg


IMAG0817.jpg


Little Dragon je napisao(la):
hvala druze , clio je bombona samo znas sta mi oci para :D

znam, zato sam i gledao gdje mi je auto da ne ostanem preb pragova:lol::lol: sala mala .. bice i to abd, hvala;)



D_cash je napisao(la):
Stvarno nema sta tek kada je dB zavrsio odahnuo sam i malo popricao sa rajom , vidio si kakva je frka bila i sve ostalo a bilo je nesto kao pit stop :D haha ugl hvala ti na cestitkama za pehar i aBd u zenici pokazem pravu vrijednost setup-a tj zavrsio sam i cinceve danas tako da vidjet cemo sta i kako ..
Dragon rekao sam mu ja dodje kod mene ja mu ih dzaba skinem plus dobije gratis farbanje drugih pragova :D ;);)

vidio sam :lol: znas da sam dolazio da t vrata otvaram da ne prokuhas:lol: ma vazno je da je potencijal tu ;) a ne sumljam da ce se posloziti to sve fino:icon_biggrin::123: a pragove cemo prodati kao plastiku na kilo :lol::lol:
 
Top