Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Felge sam trazio duze i kada sam ih uzeo bile su jedne jedine na netu tako da sam prezadovoljan sa njima .. hvalaa;)
 
Član
hvala .noKe skontao sam i ja tebe taman da usporim reko da se pozdravim morao skrenuti za bistrik aaa ti punn :D ide seat bolesno ;)
 
Legend
D_cash je napisao(la):
hvala .noKe skontao sam i ja tebe taman da usporim reko da se pozdravim morao skrenuti za bistrik aaa ti punn :D ide seat bolesno ;)

drago mi je da sam skontao koje je auto, pa srest cemo se negdje sigurno :cool:
 
Član
@ ArminM hvala druze aBd bude jos bolji

ovih dana sam se pozabavio malo motorom tj ocistio sam ga kako dolikuje .. ma da trebalo je neko jace sredstvo da ukloni neke sitnice tj koje su bile na metalnim djelovima ali na kraju ja sam i vise nego zadovoljan evo par slika nazlaost slikano mob pa kvalitet nije kako treba ali ubrzo cu neke stvari da porpavim jer ova tecnost nije bila dovoljno jaka za metalne dijelove dok za gumene i plasticne je taman evo par slika.. >
i da napomenem metalni dio koji je napravljen da bi Filter gljiva mogla da stane je ofarban iz sive u Crnu da bi se bolje uklopila :D
slika0195.jpg

slika0193w.jpg

slika0194b.jpg

i nakon tretmana
slika0198.jpg

slika0197.jpg
 
Član
Danas kupljene gume i naravno psotavljene i balansirane ,ovih dana dok zamjenim lijevu sponu onda auto ide da se odradi spura, i naravno bez slikanja nije moglo proci :D
Evo jedna slikica jer nisam odavno a stvarno dsota stvari je uradjeno pa ce ubrzo bice veci update
dsc02905ce.jpg
 
Top