Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
@soffa , stikeri i jesu originalni za ove felge samo sto sam uradio to u zutoj boji a vjeruj druze da su noc prije postavljene a i na slikama valjda zbog svjetlosti se cine bas prljave ali sutra ide na pranje:cool:
@GoPlay, samky hvala ;)
 
Član
Skontao sam bas govorim zeni eno momka sa Bhtuninga, na malti prodje pored mene a skontao sam po zadnjem braniku i vidim da je u sprickitu crnom ,
a hvala druze to je i cilj da izadjemo iz monotonije da ne bude kao svaki drugi ;);)
 
Član
Pocelo se ponovo raditi oko auta nakon rjesavanja drugih stvari i obaveza , auto pripremljeno za DB drag odrzan u Tuzli 02.06, na kraju pored razocarenja s jedne strane , a sa druge sam zadovoljan jer sa svojom konfiguracijom sam izbacio 148.2 steta zbog takmicenja jer zbog tehnickog problema sam ostao bez prvog mjesta u Street A klasi, ali aBd to rijesavamo za 2-3 dana i bicemo onda spremni sa 69 show sada u nedelju,
I naravno da se zahvalim mom prijetelju Ajasu ispred Vesproma koji su me sponzorisali i pogurali akumulatorom OPTIMOM koja je svoje kvalitete pokazala , i evo par slika za kraj..

dsc0083fv.jpg

dsc03182gz.jpg

dsc03186v.jpg

dsc03179rz.jpg

dsc0085jh.jpg
 
Član
zao mi sto se to desilo :icon_sad: a slike su super ispale:cool: abd do nedelje da to sredis a ne sumljam da se biti spreman ;) zovi ako sta bude trebalo...
 
Član
Steta sto se desi ovo s pleyerom,rijesi to do nedelje aBd pa da se ponovi ovaj reza od 148 aBd ;)
 
Član
@Sever1n nema te ko Kafe uz'rat :D :D hvala ti aBd riejsimo evno nesto pokusavamo iskemijati da bude sve spremno do nedelje
@Chuza sve znas nesto cemo skontati ;)
 
Član
Odlično sređen Clianer :cool: Koje pojačalo imaš zrx1500.1d?, je li 307ica d2? Odličan rezultat, više sreće na sljedećem db-u ;)
 
Član
Od komponenti tu je BX 1500D na 2ohma daje 1kw rmsa a woofer je pioneer 5000SPL , ima tu jos dosta komponenti koje su pogurali taj rezultat ugl vjerovatno u dan dva cu zavrsiti neku Alpinu cd pleyer pa cemo na 69 vidjeti gdje smo i kako stojimo, ugl hvala ti zalaja , hbg i ako sam ostvario 148.2 u Street A kalsi na kavilifikacijam malo sam imao poteskoca i ne iskustva auto se przilo cijeli dan na suncu i pregirajlo se i desilo se sta se desilo ali aBd u endelju ce biti vise srece

Samky nema sta cliu se razvukla guza pravo :D i vidimo se u nedelju ;);)
 
Član
Danas stiglo nesto novo
alpinex.jpg

sada jos je u planu promjena cinceva neki brand name a ne oni plavi ,trebam da uzmem one sa L profilom jer standardni nmgu da stanu kako treba iz cd pleyera tako da cemo i to ubrzo rijesiti abD toliko za sada vidimo se u nedelju da potvrdimo onih 148db aBd;)
 
Član
Dobar HU ;)

http://www.pik.ba/artikal/5063230/cincevi-za-pojacalo-2-komada-pogledaj-detaljno/ ovi prvi mi izgledaju kvalitetni

http://www.pik.ba/artikal/185580/cinc-kabal-rca-cables-cex-50/

http://www.pik.ba/artikal/2753303/cinc-kablovi-rca-high-end/
 
Član
Hvala momci , a zlaja gledao sam malo po piku ugl nesto ce biti u ovih desetak dana samo da vidimo sta kako i to
 
Top