Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
Chuza druze ti grijesis bez ljutnje znam sta sam uzimao, muzika je davno radjena u caraudiu ugl u nekoj trampi je i dobijena a sve jer radjeno po mjeri tako da kutija nije mala a i evo specifikacija woofera i model koji je

Pioneer TS-W5000SPL 12'' Sub
Interlace Carbon Fiber Reinforced IMPP Cone Woofer
Wide-Roll Woven Aramid Fiber Radial Rubber Surround
Overhung Surround Design
Ceramic-Coated Coil Wire
Dual 3" High Inductance, 4-Layer, Long Voice Coil (2 x 4ohm)
7-Slit Glass Imide Voice Coil Bobbin
Precision Double Conex Damper with Damper Rings
Projected Pole Yoke with Vented Pole
Aerodynamic Magnetic Gap (ADMG) Design
Massive (320oz) Triple Stacked Magnets
Thick 1.2" (30mm) Top Plate
Aluminum Die-Cast One-Piece Rigid Chassis
8-Gauge Wire Terminal
Specification:
Watts MAX. Music Power 5000W
Watts Nominal Power Handling 2000W
Frequency Response: 18Hz ~ 2kHz
Sensitivity: 88dB
Ohm Rating: DVC (2ohm or 8ohm)
Recommended Enclosure: 1.5 Cubic Feet

a i bice slike ovih dana kad sve fino poslikam i woofera i ostalih komponenti..

A sever1n druze hvala ti aa razmisljao sam nekada kad izleti da mijenjam sve tapacirunge na vratima i ovaj donji dio na instrumentalci tj trebalo bi biti crno ali to nije prioritet..a naravno cujemo se kafu da pijem red je ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Chuza druze ti grijesis bez ljutnje znam sta sam uzimao, muzika je davno radjena u caraudiu ugl u nekoj trampi je i dobijena a sve jer radjeno po mjeri tako da kutija nije mala a i evo specifikacija woofera i model koji je

Pioneer TS-W5000SPL 12'' Sub
Interlace Carbon Fiber Reinforced IMPP Cone Woofer
Wide-Roll Woven Aramid Fiber Radial Rubber Surround
Overhung Surround Design
Ceramic-Coated Coil Wire
Dual 3" High Inductance, 4-Layer, Long Voice Coil (2 x 4ohm)
7-Slit Glass Imide Voice Coil Bobbin
Precision Double Conex Damper with Damper Rings
Projected Pole Yoke with Vented Pole
Aerodynamic Magnetic Gap (ADMG) Design
Massive (320oz) Triple Stacked Magnets
Thick 1.2" (30mm) Top Plate
Aluminum Die-Cast One-Piece Rigid Chassis
8-Gauge Wire Terminal
Specification:
Watts MAX. Music Power 5000W
Watts Nominal Power Handling 2000W
Frequency Response: 18Hz ~ 2kHz
Sensitivity: 88dB
Ohm Rating: DVC (2ohm or 8ohm)
Recommended Enclosure: 1.5 Cubic Feet

a i bice slike ovih dana kad sve fino poslikam i woofera i ostalih komponenti..

A sever1n druze hvala ti aa razmisljao sam nekada kad izleti da mijenjam sve tapacirunge na vratima i ovaj donji dio na instrumentalci tj trebalo bi biti crno ali to nije prioritet..a naravno cujemo se kafu da pijem red je ;)

Vidi drugar,ovo sto pise Max Music Power 5000W to ti nije snaga woofera,to je snaga woofera koju moze istrpit u 1sec i onda izgori,ovo sto pise Nominal Power Handling 2000W e to je prava snaga woofera i to priznajem da sam pogrijesio mislio sam da je ovo onaj od 1kw ;)
Sto se tice kutije za tu snagu da se fino izvuce i da fino i da duboko ide treba zasigurno veca kutija ;)
 
Član
@Chuza nismo se razumjeli u datom momentu aa da ima 2kw rms ;)
@Noke. ne prisjeda na muku :p imam nekih stvari da rijesim od servisa pa guma , pojacalo pa tek onda bi trebao nadam se doci i on na red aBd.. hvala puno:cool::cool:
 
Član
D_cash je napisao(la):
@Chuza nismo se razumjeli u datom momentu aa da ima 2kw rms ;)
@Noke. ne prisjeda na muku :p imam nekih stvari da rijesim od servisa pa guma , pojacalo pa tek onda bi trebao nadam se doci i on na red aBd.. hvala puno:cool::cool:

Eh sad smo se razumjeli :icon_smile: Sto se tice pojacala imam ti ponudit Hifonics i Ground Zero jako dobra pojacala sigurno ;)
 
Član
Ovih dana sam u potrazi za gumama 195/45 R16 pa ako neko ima slobodno neka ponudi..moguca kupovina 2 ili 4 komada :D
i usput jedna slika od prosle godine...
cliorw.jpg
 
Član
Danas se malo radilo polako pripremam prednji branik i ide farbanje istog , ne davno iz razloga kako je auto nisko kako sam ukinuo srednju lajsnu i onda je plastika navarena na tom mjesu i to je malo popucalo i plus nakon ovih godina nikad nije frabana i vide se ostecenja od kamencica i svega ostalog tako da sam poceo polako raditi.. plastiike ponovo zaletovane fino kako treba i ovaj put sam koristio KIT sa vlaknima koji bi trebao da izdrzi vece opterecenje i da ne pucao kao onaj obicni.. ugl evo par slika
img0349my.jpg

img0352dh.jpg

img0354wr.jpg

i evo jos jednom felga i njena boja dosta se bolje vidi vani nego u radionici
img0340te.jpg
 
Član
Sam kad pogledam ni sam nezz zato xenoni imaju ovu boju na slikama jer je totalno drugacije uzivo vjerovatno do mog Old school aparata :D
@Benny hvala druze ;)
 
Član
:D sto nisi mahao :p aa inace xenoni su H1 6000k al eto moguce je da je do aprata ili sto su upaljeni tek bili :D ..
@sever1n poslao sam ti poruku na mob vidim ne odgovaras ajd skontaj sta ces za ono pa javi ;)
 
Top