Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

VR6Boki je napisao(la):
Ne, ja ne divljam, samo nekad malo brze vozim :icon_biggrin:

A nisam veceras gasao po gradu, nego znam za jednu Xsaru VTS tamno plavu, koja se hoce ganjat, pa rek'o da ne misli na nju :D

da tamnoplava s nekim naljepnicama po sebi cini mi se.dobro ide hehe.da tamnoplava s nekim naljepnicama po sebi cini mi se.dobro ide hehe.
 
VR6Boki je napisao(la):
Da, da, to je ta... Ima glasan auspuh :icon_biggrin:

da cuo sam ga u autu kad ga je pricepio,ide dobro.samo nezgodno se trkati po sa,ja sam navikao na sbk tamo su samo okuke gdje su auti kao moj i tvoj zakon.
 
Član
Sreo sam takvu xsaru u Jablanici. Troje likova u autu. Kratko smo se potezali dok nisam skontao da je lik manijak. Sijekao je zavoje i zamalo u 1 cm nije imao frontalni sudar sa autom iz drugog smijera

Onaj momak neće dugo voziti.
 
VR6Boki je napisao(la):
Da, da, to je ta... Ima glasan auspuh :icon_biggrin:



ZELA GTI je napisao(la):
Sreo sam takvu xsaru u Jablanici. Troje likova u autu. Kratko smo se potezali dok nisam skontao da je lik manijak. Sijekao je zavoje i zamalo u 1 cm nije imao frontalni sudar sa autom iz drugog smijera

Onaj momak neće dugo voziti.

vozi ludo,a i auto je bijesno ide dobro.nek mu je Bog na pomoci.a osta moja 106-ica iza njega jbt haha.
 
vidio sarajlica u gradu voza se al ne vidi on mora da je cackao cd player :icon_biggrin: nije mu neka pjesma bila po volji :D

vidio i armina s burazom ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
vidio sarajlica u gradu voza se al ne vidi on mora da je cackao cd player :icon_biggrin: nije mu neka pjesma bila po volji :D

vidio i armina s burazom ;)

Gdje me opazi hebo ti sebe,nisam nesh zagledo a bas tako muku mucim sa playerom :lol:
 
ma vidio te na semaforima kod fontane tad si gledao u player a kasnije na mostu si samo gledao pravo mora da je bilo zeleno pa htio pozurit :icon_biggrin:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
vidio sarajlica u gradu voza se al ne vidi on mora da je cackao cd player :icon_biggrin: nije mu neka pjesma bila po volji :D

vidio i armina s burazom ;)

suvisno je pricat ko je koga vidio u nasem gradu,bar od nas domacih
 
Član
aneL-TCE vidjen u Rajlovcu sabahile i Noke na parkingu univerziteta parkiran. Baby blue fele su stvarno perfektno ispale
 
Top