Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Vidio dragonovu Astru OPC, a onda skuzio da je ne vozi on, nego valjda stari mu.

I Ajdin proleti pored njega sa autom a stari zgasa za Ajdinom. Ja pratio u Saxu :lol:
 
u subotu vidio ArmAni-ja kod doboja plava buba s falcarama ;) jedino ako je nije prodao znam da nije cesto na forumu

i vidio sam clana outrage u gracanici ;) i mozda Rcat bio je neki chevi cruze ako je crni u nje
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
u subotu vidio ArmAni-ja kod doboja plava buba s falcarama ;) jedino ako je nije prodao znam da nije cesto na forumu

i vidio sam clana outrage u gracanici ;) i mozda Rcat bio je neki chevi cruze ako je crni u nje

prodao je davno tu bubu
 
Član
nermin suljagic sa borom kod poste oko .. 3 h mozda .
ii jutros oko pola 8 na siporexu vidim jetu onu stari model. crvena, izvuceni rubovi, falcare (crno/polirano), spustena. ucinila mi se pravo lijepa znal neko ko je to :)
 
Početnik
Vidio i ja chunera danas bruku po rajvoSa...Gale, emirex, Liga, mooamer, zilo, sick, .nOketov golf parkiran kod autobuske stanice, kod taxista...itd itd..
 
Legend
Oggy je napisao(la):
Vidio i ja chunera danas bruku po rajvoSa...Gale, emirex, Liga, mooamer, zilo, sick, .nOketov golf parkiran kod autobuske stanice, kod taxista...itd itd..

eh nek sam i ja tebe vise vidio u pokretu :))
auto se definitivno istice iz mase :cool::cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Vidio i ja chunera danas bruku po rajvoSa...Gale, emirex, Liga, mooamer, zilo, sick, .nOketov golf parkiran kod autobuske stanice, kod taxista...itd itd..

moj ogy kakvi tvoji cuneri iz kaknja,jos pogotovo onaj abf od nadira,pihhhhhh!!!:lol::lol:
 
C.Norris je napisao(la):
nermin suljagic sa borom kod poste oko .. 3 h mozda .
ii jutros oko pola 8 na siporexu vidim jetu onu stari model. crvena, izvuceni rubovi, falcare (crno/polirano), spustena. ucinila mi se pravo lijepa znal neko ko je to :)

ja se zagledao u onu sisatu policajku,hehe

kad mi zena ne odvrnu glavu s vrata :D
 
Početnik
mooamer je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Vidio i ja chunera danas bruku po rajvoSa...Gale, emirex, Liga, mooamer, zilo, sick, .nOketov golf parkiran kod autobuske stanice, kod taxista...itd itd..

moj ogy kakvi tvoji cuneri iz kaknja,jos pogotovo onaj abf od nadira,pihhhhhh!!!:lol::lol:

doci ce on kuci, sta me bruka tamo po sarajevu :D
 
Top