Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Veceras vidjeni : siva cetvorka (iz spota amk venom), dvica siva/crna iz tima 69, i crvena trica kabriolet (bio je citav projekat na forumu al nez nik kako ide) i eky_123


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Danas se bilo malo do Brckog u drustvu Erola Brcaka a posle i driftanje sa laki grcicom( covjek je pro ) :) vidjen i Sasa crx i njegova Honda,predobra je;)
 
vidio Lovera, proso kroz Srerbrenik oko 12h ako se ne varam, stisno ga od OMV pumpe :lol::lol:
i vidio Alena Duloxa u pola 2 na Sickom
 
Član
heheh,ma moradoh malo,vidio sam neke raje na omv u srebreniku,primjetih kadeta crvenog,rekord je postavljen,Gp orasje tuzla,38 min :D
 

rs6

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
heheh,ma moradoh malo,vidio sam neke raje na omv u srebreniku,primjetih kadeta crvenog,rekord je postavljen,Gp orasje tuzla,38 min :D

znaci ti si bio sa sivom cetvorkom brutalnog zvuka ??? :D vidjen prije OS petrola u srebreniku tacnije kod beko shop-a
 
lov2xlr8 je napisao(la):
heheh,ma moradoh malo,vidio sam neke raje na omv u srebreniku,primjetih kadeta crvenog,rekord je postavljen,Gp orasje tuzla,38 min :D

ja sjedio ispred pekare REŠO :lol::lol:
lako je postavljat rekorde kad imas cim :D:D
 
vladica85 je napisao(la):
Danas se bilo malo do Brckog u drustvu Erola Brcaka a posle i driftanje sa laki grcicom( covjek je pro ) :) vidjen i Sasa crx i njegova Honda,predobra je;)

tako je, juce sa Vladicom kafe, danas sa Emirom aka Green Devil, chunerska prica 24/7 :D
 
Član
pioneer i ja kafenisali danas, bas smo ocejfili, treba ono ponoviti opet sto prije, vidjeli smo suljagicevu boru, zakucana sa velkackim felgama :D:D
 
Administrator
steta sto je bila brzinska kafa:lol::lol:

sto prije obavezno;)

tako je... vidjeli smo suljagicevu boru na brcanskoj kod trznog;) male joj felgice:D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
steta sto je bila brzinska kafa:lol::lol:

sto prije obavezno;)

tako je... vidjeli smo suljagicevu boru na brcanskoj kod trznog;) male joj felgice:D
sto je najgore i jest bila "brzinska" , ima se o cemu pricati, pa vrijeme zacas proleti :lol::lol::lol::lol:

dogovoricemo se uskoro da "malo" duze posjedimo :cool::cool::cool::cool:
 
Top