Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Administrator
ja ba... zgrce ih rukama:lol:

ma pola marke jedna casa - on je zove casa, a u stvari je casica za rakiju 0,03 :lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja ba... zgrce ih rukama:lol:

ma pola marke jedna casa - on je zove casa, a u stvari je casica za rakiju 0,03 :lol:


ebo to...1,30-40 KM,crvena kesica kospi,jarane,usne ti ispucaju,garantujem!
:lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja ba... zgrce ih rukama:lol:

ma pola marke jedna casa - on je zove casa, a u stvari je casica za rakiju 0,03 :lol:

ko nije probao.. ima kospa onde u prodavnici onoj pored restorana cesma u rinfuzi :) topp :)
:icon_biggrin::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
vidio limpija u zenici, takodje i onog clana sa golfom kecom,one karmann plastike, zab sam nick
isao do struje al ga nije bilo, u travniku nigdje ni jednog cunera
 
Član
Ma drug da si neki drugi dan naletio vidio bi sigurno nekog u gradu. Danas 'em cetvrtak, neka ekskurzija dosla, farbaju pjesacke pa se ne moze kroz centar tako da je pizdarija ziva... Cetvrtak -> hajvan dan :lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
vidio limpija u zenici, takodje i onog clana sa golfom kecom,one karmann plastike, zab sam nick
isao do struje al ga nije bilo, u travniku nigdje ni jednog cunera

ja preko mosta,kad vidim polo prodje ispred mene bulevarom prema odmutu,dok sam do atlantisa,okrenuo se,gas...pola nigdje :D
 
Član
Shelby je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vidio limpija u zenici, takodje i onog clana sa golfom kecom,one karmann plastike, zab sam nick
isao do struje al ga nije bilo, u travniku nigdje ni jednog cunera

ja preko mosta,kad vidim polo prodje ispred mene bulevarom prema odmutu,dok sam do atlantisa,okrenuo se,gas...pola nigdje :D

skrenuo struji, parkirao sam mu ispred ulaza u zgradu, usao da vidim imal ga i onda se okrenuo, kad sam krenuo dole onda sam limpija sreo



Dado16v je napisao(la):
Ma drug da si neki drugi dan naletio vidio bi sigurno nekog u gradu. Danas 'em cetvrtak, neka ekskurzija dosla, farbaju pjesacke pa se ne moze kroz centar tako da je pizdarija ziva... Cetvrtak -> hajvan dan :lol:

ma joj izjebalo me to danas, sreca pa znam grad, znam odakle se moze proci, bas su danas nasli da farbaju
 
Top