Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Oggy je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Vidio i ja chunera danas bruku po rajvoSa...Gale, emirex, Liga, mooamer, zilo, sick, .nOketov golf parkiran kod autobuske stanice, kod taxista...itd itd..

moj ogy kakvi tvoji cuneri iz kaknja,jos pogotovo onaj abf od nadira,pihhhhhh!!!:lol::lol:

doci ce on kuci, sta me bruka tamo po sarajevu :D

hahahaha,moj ogy da si prije dosao mozda si mogao g60 uzet da mu spakujete da te nebruka,al ovako???ccccc,sta je moji 118 konjica naprema abf-u?vracaj ga u kakanj dok se jos negdje nije obruko!

funky je napisao(la):
jel' ga to OPET uzeo kakav dizel :icon_cry:

ma jos gore ja ga uzeo,da je makar dizel!!hehh:lol:
 
Vidjen AnDel i jos jedan clan (ne znam nick) u subotu na Previlama na pumpi.
Bio kod RCat u subotu na picu,zatim sa Trizexom i Duloxom malo se vozikali magistralom.Kod Duloxa je najbolja marea na kantonu,definitivno :cool:
 
Član
Vidjen clan nikola16v ja mislim..slabo sam ga vidio posto je prebrzo proletio,,mislim da je njegova trica gti :icon_biggrin:
 
Veceras bilo trkanja po glavnom putu u rajvosa,cini mi se da je citroen xara,nisam dobro vidio.uhvati me nespremnog,jel ko s foruma?
 
Član
Ne, ja ne divljam, samo nekad malo brze vozim :icon_biggrin:

A nisam veceras gasao po gradu, nego znam za jednu Xsaru VTS tamno plavu, koja se hoce ganjat, pa rek'o da ne misli na nju :D
 
Član
C.Norris je napisao(la):
nermin suljagic sa borom kod poste oko .. 3 h mozda .
ii jutros oko pola 8 na siporexu vidim jetu onu stari model. crvena, izvuceni rubovi, falcare (crno/polirano), spustena. ucinila mi se pravo lijepa znal neko ko je to :)

bile dvije izlaze iz poste .. kako se okrecem za njima ..
vidim tamo nesto .. nisko a siroko . tamo plave boje :D
 
Top