Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
black princes sa zutom munjom ispod banje na semaforu.
sinoc trizina zujalica parkirana na trotoaru na ircu.
:icon_smile:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
trizex prosao pored moje kuce i nije htjeo da stane..samo je malo proturirao tempru...siso jedna :D

ja i Darko GT radili mog bijelog keca;)

A htio sam, zaturirao sam u znak pozdrava :D al' sam zurio, nisam si mogao priustiti pauziranje ;) vidjecemo u ponedjeljak hoces biti tu :D
 
Član
C.Norris je napisao(la):
black princes sa zutom munjom ispod banje na semaforu.
sinoc trizina zujalica parkirana na trotoaru na ircu.
:icon_smile:
Na istom mjestu sam vidio i ja princa sa nissan-om, loverov golf na jali, daki kod mocarta...
 
Član
mato19E je napisao(la):
danas bio sa clanom dario20 i vidio opet ArminM na putu prema Zenici bibice u svatovima :icon_smile:

heheh, isao za sarajevo:cool::cool::cool:
dje si me skonto, nisam ja tebe vidio, doduse ja sam se napio, nisam nista vidio, nit znam kako sam odvezao u sarajevo, a ni kako sam se vratio
znam samo da me jutros u 4 i 20 kod nas u gradu zaustavila murija, prije toga sam iz sarajeva prosao jedno 3-4 patrole niko nista:icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
danas bio sa clanom dario20 i vidio opet ArminM na putu prema Zenici bibice u svatovima :icon_smile:

heheh, isao za sarajevo:cool::cool::cool:
dje si me skonto, nisam ja tebe vidio, doduse ja sam se napio, nisam nista vidio, nit znam kako sam odvezao u sarajevo, a ni kako sam se vratio
znam samo da me jutros u 4 i 20 kod nas u gradu zaustavila murija, prije toga sam iz sarajeva prosao jedno 3-4 patrole niko nista:icon_mad:

hehe mimoisli smo se kod marica
 
Član
mato19E je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
danas bio sa clanom dario20 i vidio opet ArminM na putu prema Zenici bibice u svatovima :icon_smile:

heheh, isao za sarajevo:cool::cool::cool:
dje si me skonto, nisam ja tebe vidio, doduse ja sam se napio, nisam nista vidio, nit znam kako sam odvezao u sarajevo, a ni kako sam se vratio
znam samo da me jutros u 4 i 20 kod nas u gradu zaustavila murija, prije toga sam iz sarajeva prosao jedno 3-4 patrole niko nista:icon_mad:

hehe mimoisli smo se kod marica

jbg nisam te upratio, al svirao sam svejedno:cool::cool::cool:
heh
 
Član
trizex je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
trizex prosao pored moje kuce i nije htjeo da stane..samo je malo proturirao tempru...siso jedna :D

ja i Darko GT radili mog bijelog keca;)

A htio sam, zaturirao sam u znak pozdrava :D al' sam zurio, nisam si mogao priustiti pauziranje ;) vidjecemo u ponedjeljak hoces biti tu :D

svakog radnog dana posle pola cetiri sam kuci ;)
 
Član
Haman kompletna postava Golf fanatic cluba veceras na parkingu Energoinvesta,bilo jos pokoje vozilo,al ne znam nickove :) Sve u svemu bilo malo potezanja,sreca murije nije bilo :123:
 
Član
Danas 187 nece ni da svirne hmm ccc :D
I Tepsija prije sat sa svojim leonom gasa a ja ga fol pratim od pofalica do malte hahah :p dobra nalja I love Mom haha;) :lol::lol:
 
Top