Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
hahah hajd sto se vidjamo mi tuzlaci, nego i jedni druge obavjestavamo kad neko nekog vidi :lol::lol:
 
pioneer_09 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas kavaz, prelomili koju pametnu:lol:

deyo cuva okolinu vozeci biciklo:D

i zatim suljagic na brcanskoj, masi masi al ne vidi on nista...:lol:

hehe,gdje si bio tacno? ;)

ti skretao lijevo prema maloj pijaci ili ti gradu a ja stojao na desnoj strani preko puta trznog, prema gradu, tacnije na trotoaru i pricao sa kavazom i govorim evo suljage:lol::lol:

jbg,vracao se sa gradine pa nisam nesto ni razgledao...vidio sam samo nekog visokog momka koji je prelazio ulicu ali od sjenjaka prema trznom tj.ispred mene je pretrcao... ofarbajte kosu u drecavo zelenu ili pocnite nositi minjake i Highheels-e pa cu vas mozda skuziti,hehe :lol::lol: :lol:
 
Član
danas u zenici kod hotela Dubrovnik clan Astra parkiran, iako kisa pada petaca je clean:icon_biggrin:

bio sa Limpijem i Shelby-em, obisli smo kolegu struju koji je jutros stigao iz bolnice;)
momci vidimo se uskoro opet;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
danas sam arminM-a vidio u zenici na putu prema crkvicama ja bio pred trznim zatim sam vidio auto parkirano pred trznim

samo spamam :D

ostavio ja rodici auto da misli da cu se brzo vratit, morali smo kamuflazu uradit:lol::lol::lol::lol:
osijedila cura cekajuci, bolje da je vozom isla kuci, dzaba sam je isprepadao do kuce:lol:
 
Top